Житомир готується до ювілею незакінченого ремонту Корольова (ФОТО)

«Сьогодні приступили до фрезерування та підготовки для заміни верхнього шару асфальтного покриття по вул. Корольова», — таке повідомлення з’явилось рівно рік тому, 18 травня 2018 року на сторінці Facebook  Житомирського КП “Управління автомобільних шляхів”.

Сьогодні житомиряни, особливо водії, які змушені рухатись саме цією дорогою, можуть і себе, і КП ЖУАШ привітати з ювілеєм «ремонту», в результаті якого кількість ям на цій вулиці залишається стабільно великою.

Проте міські чиновники, на відміну від комунальників, весь цей рік не сиділи склавши руки. Вже взимку цього року в міськраді вирішили спекатись проблемної вулиці, бо «завелика». А в квітні сповістили про своє рішення на офіційному сайті мерії: «Враховуючи великі об’єми шляхоремонтних робіт по вулицях Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, з метою залучення коштів регіонального фонду (…) внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради „Про передачу функцій замовника“ та викласти його в новій редакції, що додається», — йдеться у проекті рішення.

Тепер цією вулицею мала б опікуватись ОДА.

«Вже зроблений проект на капітальний ремонт цієї вулиці, і сума там досить велика. І рішенням, яке прийняв минулий виконком, всі документи, вся технічна документація передана на область. Ми позавчора зустрічались із головою облдержадміністрації і його заступником, який курує питання будівництва доріг, і було обіцяно, що в понеділок по трьох вулицях, які ми їм передали, буде оголошено тендери. Саме на капітальний ремонт», — розповідав тиждень тому міський голова Сергій Сухомлин.

Після того, як жителі Корольова влаштували справжній скандал з погрозами відокремитись від міста, комунальники взялися до роботи, не очікуючи на тендери. Нагнали на вулицю купу техніки, дядьків з лопатами, влаштували гармидер, «напрацювалися»… і на цьому закінчили.

Сьогодні так сяк «поремонтована» вулиця Корольова виглядає саме так.Будьте першим, хто прокоментував "Житомир готується до ювілею незакінченого ремонту Корольова (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*