Житомирська поліція викрила привласнення службовцями близько мільйона гривень під час будівництва амбулаторії

Чоловікам інкримінуються злочинні дії, у результаті яких було завищено вартість будівельних робіт майже на мільйон гривень.

Про це повідомили у ГУ Нацполіції області.

Так, встановлено, що у листопаді 2018 року одним із департаментів облдержадміністрації було укладено договір із приватним підприємством на будівництво амбулаторії на 1-2 лікарів з житлом у селі Борщів, що уРадомишльському районі.

У грудні 2018 був укладений договір для будівництва з інженером з технічного нагляду.

Однак, як встановлено під час розслідування, у подальшому керівник підприємства, домовившись із вказаною особою, внесли завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних робіт у відповідні офіційні документи.

У результаті на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати підприємству загалом було перераховано майже 4,6 млн гривень. При цьому фактична вартість виконаних робіт та витрат, відповідно до проведених експертних досліджень, становить трохи більше 3,6 млн гривень.

Таким чином у результаті злочинних дій вказаних службових осіб із державного бюджету викрадено близько мільйона гривень.

Відтак наразі 32-річний керівник підприємства обвинувачується привласненні бюджетних коштів. Слідство триває.

Нагадаємо, як СБУ викрила керівництво КП «Житомиртеплокомуненерго» на розтраті мільйонів бюджетних коштів


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська поліція викрила привласнення службовцями близько мільйона гривень під час будівництва амбулаторії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*