Житомирські чиновники “підзаробили” на великодніх прикрасах Михайлівської

На вулицю Михайлівську сьогодні, 27 квітня, привезли нові пасхальні декорації – великі плетені великодні яйця.

У святкові дні головну пішохідну  вулицю також прикрашатимуть квіти віоли. Їх висадять в спеціальні конструкції у формі великоднього яйця, які огороджуються лавками. П’ять таких кашпо вже розмістили на Михайлівській. В кожне з них висадять по 50-60 кущів різнокольорової віоли, які вже КП «Зеленбуд» закупив. Вартість 300 кущів  – трохи більше 5 тис. грн. Про це сьогодні, 27 квітня, повідомили працівники прес центру Житомирської міської ради. 

“Олена Бондаренко, екологиня підприємства, каже, віола не примхлива у догляді та найстійкіша з квітів. «Ці квіти, які ми закупили, всі різного кольору.  Головне – вони можуть  почувати себе комфортно за теперішніх погодних умов». Однак через стрімке похолодання віолу висадять наприкінці тижня, додає директор «Зеленбуду» Олександр ВолокітаА після святкових днів квіти  переселять на інший об’єкт”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, балкони танцювальної та музичної шкіл на пішохідній вулиці, а також балкони міськради та головний вхід прикрашені великодніми кроликами, крашанками та іншими символами свята. Так Житомир готується до Великодня за православним календарем, проте частину декорацій вивісили ще перед святом, згідно католицького вірування. 

Згідно даних сайту публічних закупівель ProZorro, вартість різнокольорових великодніх яєць, які розвішені на деревах пішохідної вулиці, складає 27 000 грн. Зокрема – це 300 екземплярів прикрас, які виготовлені з полістиролу (пластмасові вироби). Тендер на ProZorro відбувся 8 квітня, і тоді ж було обрано переможця й підписано з ним договір. Це ФОП Шпаківський Владислав Станіславович, який свого часу був заступником директора комунального підприємства “Реклама” Житомирської міської ради (згідно декларації за 2018 рік).


 Крім того Управління культури Житомирської міськради також закупило 5 об’ємних конструкцій “Великодніх яєць”, якими прикрасили Михайлівську, а саме дерев’яні лавочки, які з 26 квітня повернулись на пішохідну вулицю. Вартість однієї такої конструкції складає 4 000 грн (20 000 грн вартість договору). Закупку було оголошено 5 квітня, тоді й підписано договір. Перемогло ПП “СТИЛЬ- СЕРВІС”, кінцеві бенефіціарні власники брати Черняхович Руслан Мирославович та Черняхович Олександр Мирославович (працює у виконавчому комітеті Житомирської міської ради та є радником міського голови).


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські чиновники “підзаробили” на великодніх прикрасах Михайлівської"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*