На центральному стадіоні «Полісся» у Житомирі ФК «Полісся» приймав полтавський «Гірник-Спорт» у матчі 28 туру Чемпіонату України з футболу Першої ліги та здобув перемогу над суперниками з рахунком 3:2.

Ця перемога далася «жовто-зеленим» дуже важко. Після кількох поразок та нічиїх, футболісти трохи зневірилися і стомилися, а вболівальники створювали тиск на команду та тренерський склад. Цього разу Ультрас ФК «Полісся» прийшли з гаслом «Виграй або помри», таким чином просто не залишаючи шансу на поразку.

Перший голом, на 33 хв гри, у ворота полтавської команди відзначився 19-річний нападник Стас Коваль. Через 7 хв «Гірник-Спорт» взяв реванш та забив у ворота «жовто-зелених». З рахунком 1:1 закінчився перший тайм.

Після перерви, на 61 хв полтавський півзахисник Вентура Лукас Лопес пробив у ворота «поліських вовків» гол. Через 2 хв капітан команди житомирян Сергій Швець зрівняв рахунок, 2-2. Після чого, на 90 хв він закотив у ворота суперників ще один м’яч і приніс перемогу житомирянам.

«Я думаю, що немає сенсу готувати і привозити команду, виставляти на футбольне поле, я думаю, що арбітри знають, що їм робити, і свою роботу вони зробили. Тут коментувати немає чого, видалення пенальті і все інше. Молодці. Я вітаю Житомир з перемогою, побільше таких перемог, і у вас все буде добре», — прокоментував гру головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Ігор Жабенко.

«Зрозуміло, що більшу частину матчу в нас була перевага, Гірняк-Спорт грав з десятьма гравцями, але ми непогано сьогодні діяли в плані атаки. Десь психологічно, коли ти знаєш, що в більшості, треба переналаштуватися, ти розумієш, що суперник буде оборонятися, треба ризикувати і йти в атаку. Непогані нападники в Гірняка, я попереджав хлопців під час перерви, що найголовніше нам не пропустити контратаку, бо у нас буде тиск і перевага, і дуже небезпечні гравці. На жаль, ми припустили одну помилку при пенальті, і другу — індивідуально, яка призвела до другого голу. Я бачив, як хлопці хотіли перемогти, вони не здаються, і хочуть порадувати вболівальників. Ми швидко відірвалися і продовжували давити. Я радий, що ми перемогли, важкий був матч. Коли суперник в меншості, дуже важливо не зламатися, грати в своєму стилі, бути агресивними і обережними. Десь у нас це вийшло, десь — ні, ми ризикували, другого виходу не було. Я думаю ми заслужено перемогли сьогодні», — розповів головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.

«Гірник – жива команда, бійці, ми знали, що буде бойовий матч. Ще по ходу гри команда закрилася,і було важко їх розкрити, і ще пропустили. Доганяли їх, і дякувати Богу, відігралися і забили. Я відчував і знав, що ми виграємо цей матч. Але команда дійсно не проста. Нам перемога була важливіша сьогодні з точки зору психології, перемога нас трохи окрилила. Останні хвилини було дуже складно, коли мене змінили, до цього я сидів на заміні і переживав вдвічі більше, ніж коли грав на полі», — зазначив півзахисник ФК «Полісся» Олександр Чернецький.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» на останніх хвилинах «вигризає» вдома перемогу в ФК «Гірник-Спорт» (ФОТО)"