Житомирський міський голова прогнозує спад COVID-19 вже в лютому

Статистичні дані по захворюваності на COVID-19, які щодня отримують українці, на думку міського голови Сергія Сухомлина, мало відповідає дійсності. Попри відсутність в Житомирі вакцини від грипу зокрема і в тому числі й COVID-19, захворюваність вже найближчим часом піде на спад. 

«Я не дуже вірю в статистику. Коли ми в Новорічну ніч дозволяємо проводити корпоративи до сьомої ранку, а після цього вводимо локдаун, це трошки незрозуміле для мене рішення. На даний час останні дні в нас в середньому сім-дев’ять людей потрапляє в лікарню. Приблизно до 40% ліжок в лікарнях зайняті, в нас достатньо ліжок, обладнаних кисню. Ми готові до збільшення кількості хворих. Але я не думаю, що воно буде. Я вважаю, що наша статистика дуже відрізняється від життя, і кількість людей, які вже перехворіли чи хворіють, в рази більше, ніж реальна статистика, яку ми отримуємо. Я думаю, що в лютому місяці це вже будуть поодинокі випадки», — говорить Сергій Сухомлин.

Попри всі обіцянки Уряду, медики Житомира так і не отримали вакцину від грипу. 

«Вакцини від грипу навіть для лікарів як не було, так і немає. Ми заклали кошти для вакцинації всіх лікарів. Нам виділили 50 вакцин, обіцяли найближчим часом надати все необхідне, але поки вакцин немає. Ми з задоволенням придбали б вакцину від ковід, але без підтримки держави не зможемо це зробити. Проблема не в тому, що держава не хоче закупити необхідну кількість. Є терміни постачання цієї вакцини по Європі, там вже почали вакцинацію. І коли цю вакцину відвантажать в Україну, це вже питання до Уряду. Ми не зможемо окремо, як місто Житомир, закупити цю вакцину без Уряду», — пояснив міський голова.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський міський голова прогнозує спад COVID-19 вже в лютому"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*