Stay with Ukraine
1xfan manager
coin24 crypto exchange
1X FAN models
coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine

Гра чи реальна небезпека: батьків попереджають про нову небезпечну гру, яка шириться серед дітей

У прес-службі Міністерства внутрішніх справ попереджають батьків про ймовірну небезпеку, яка наразі шириться серед дітей та підлітків у вигляді гри під назвою “Зникнути на 24 години”.

Протягом останніх днів небезпечна гра активно набирає обертів на території країн Європейського Союзу, – інформують у МВС України.

Метою гри є зникнення дитини на цілу добу. При цьому, ані батьки, ані знайомі не повинні дізнатися, де перебуває учасник протягом 24-х годин.

Журналісти видання Times.zt вирішили поспілкуватися на цю тему із психологом, аби більш детально зрозуміти, що криється за цією проблемою та від яких дітей можна очікувати на подібні “вибрики”:

“Немає жодних чітких критеріїв, від яких саме дітей очікувати на такі “ігри”. Як правило, тікають з дому діти, починаючи з 11-12 років і до… І зовсім не має значення, в якому соціальному середовищі перебуває дитина та в якій  сім’ї вона виховується. Втікають і з повних сімей, і від мам-одиначок. Проте, можу зазначити, що до втеч з дому схильні діти, які ростуть в авторитарних сім’ях, там, де вони не мають права голосу, де ніхто з дорослих не дослухається до їхньої думки чи бажань, де дитині диктують поведінку: з ким спілкуватись, як одягатись та безліч інших речей. Моя порада, як психолога – щоб вберегти своїх дітей від таких небезпечних ігр, батькам варто залучати їх до якихось спільних побутових справ, більше спілкуватися, стати емоційно ближчими, частіше проводити разом час поза домом –  на відпочинку, заняттях спортом, деінде. Дитина, особливо підліток, повинна відчувати, що вдома її не тільки люблять та опікують, але й розуміють і дослухаються.”, – розповіла у коментарі нашим журналістам психолог Наталія Харитонова.

Представники правоохоронних органів закликають батьків бути обачними та більш уважними до ваших дітей. Якщо ж ваша дитина зникла, не гайте часу та одразу телефонуйте на спецлінію “102”.

Будьте першим, хто прокоментував "Гра чи реальна небезпека: батьків попереджають про нову небезпечну гру, яка шириться серед дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*