Сьогодні, 21 листопада, у Житомирській обласній раді відбулись громадські слухання стосовно будівництва ТОВ АЗС UPG за адресою проспект Незалежності, 29. Жителі будинків, що поруч із запланованою заправкою, зібралися для спільного обговорення проблеми із головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталієм Бунечко, головою Житомирської обласної ради та Сергієм Сухомлиним — головою Житомирської міської ради. На зустрічі також були присутні і представники власника землі, на якій триває будівництво, зокрема юрист та головний архітектор UPG.
Житомиряни вимагали зупинити будівництво, адже впевнені, що воно відбувається незаконно. «Ми не повинні вам розповідати, як треба вирішити цю проблему. Чому я маю боятися ходити у себе на районі, чому тітушки погрожують згвалтувати наших жінок та заломують руки жителям. Ми теж можемо відправити своїх чоловіків і знищити те все, але ж ми намагаємося діяти мирно та згідно закону» — нарікає житомирянка, яка прийшла на слухання з малечею.
Незважаючи на рішення Житомирського окружного адміністративного суду, який відбувся 7 листопада поточного року та зупинив дію пункту рішення міської ради, яким скасовано містобудівні умови для проєктування заправки, люди наголошують, що не зупиняться та до останнього будуть боротися за свою безпеку.
Житомиряни скаржаться, що міська влада заварила цю «кашу», а тепер не знає, як вирішити проблему. Жителі мікрорайону міськмолзаводу попросили у Віталія Бунечка звернутися до Генеральної Прокуратури України, бо впевнені, що місцеві інстанції підкуплені. Зокрема житомиряни нарікали, що вчора ніби то охорона фірми прикладала до них силу та застосовувала сльозогінні балончики, а поліціянти навіть не реагували — стояли і палили. Проте представник ГУНП в Житомирській області зазначив, що вони діяли згідно законодавства та відтягували обидві сторони під часі сутички.
Сергій Сухомлин запропонував вкотре зустрітися із власником земельної ділянки та поспілкуватися, адже зрозуміло, що в таких умовах неможливо продовжувати нормальну роботу і потрібно дійти спільної згоди. Житомиряни пообіцяли будь-якими зусиллями не допустити заправки біля своїх будинків, та сказали що як тільки збудують об’єкт, вони його спалять. Натомість головний інженер АЗС повідомив, що всі документи в порядку і тепер потрібно змиритись, адже скоро вони будуть сусідами.
Палкі суперечки та обговорення тривали близько 2-ох годин. В результаті Сухомлин з Бунечком запропонували піти в кабінет міського голови та разом із представником від житомирян скласти позов до суду. Нагадаємо, що завтра останній день, коли можна це зробити.
Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни домоглися від місцевої влади чергового позову до суду через будівництво АЗС"