Acer Swift 3 - вдала комбінація технологій для широкого спектру завдань | Times ZT

Acer Swift 3 – вдала комбінація технологій для широкого спектру завдань Р

Ноутбуки серії Acer Swift 3 мобільні, якісно зібрані, мають високу продуктивність, зручну клавіатуру, гарний  дисплей. Ідеальні для офісних задач, вони легкі та компактні, так що чудово слугуватимуть для роботи в дорозі. Адже можуть досить тривалий час працювати в автономному режимі. Крім того вони тонкі, так що цілком вписуються в категорію ультрабуків, а вага всього 1,2 кг. 

Ультрабуки Acer Swift 3 мають круте оновлення – процесор AMD 4000-й серії. Це дало змогу виробнику зменшити вартість в порівнянні з моделями на процесорі Intel Core, при цьому зберегти всі переваги. Проте користувачу все ж залишили вибір, в продажу є моделі з процесором AMD нарівні з Intel.

  • покращена робота системи до 12 ядер
  • оперативнійсть, високий ресурс батареї, швидка зарядка та миттєве пробудження на платформі Intel® Evo™
  • теплова продуктивність підвищена на 35%
  • легкий – 1.25 кг
  • ресурс батареї 10, 5 голин
  • тонкий 15,95 мм

Зовнішній вигляд

Як ми вже писали, ноутбук досить компактний, а корпус виконаний зі сплаву магнія та алюмінія. Тобто це досить міцний та витривалий гаджет, якому не страшні проблеми з транспортуванням. Поверхня матова,  тож на ній не будуть залишатися відбитки пальців. Приємний сріблястий колір завжди виглядає чистим. Взагалі дизайн ноутбука досить стильний,  стриманий та мінімалістичний. На поверхні нічого зайвого.

Обладнання Acer Swift 3

Приємний бонус ноутбуків Acer Swift 3 наявність hunderbolt 4. До цього бюджетні серії не могли таким похизуватися.  Для зарядки ноутбука використовується унікальний роз’єм, завдяки якому роз’єм USB Type-C залишається вільним для будь якого іншого використання.  Комплектний адаптер має потужність  65 Вт. Крім того  роз’єм Type-C може підтримувати відеосигнал через DisplayPort. З урахуванням наявності порту HDMI, отримуємо одразу два відеовихода.

Зв’язок

Завдяки встановленому бездротовому адаптеру, є можливість підтримувати Wi-Fi 6 и Bluetooth 5.0.  Тести показали досить стабільні та якісні швидкісні показники з’єднання.
Захист

Щоб захистити всю інформацію та дані користувача в ноутбуках Acer Swift 3 передбачений сканер відбитка пальця і слот  Kensington для замка. Сканер вмонтований справа під клавіатурою, що значно зручніше, ніж коли його вбудовують в тачпад.

Клавіатура та тачпад

Острівна клавіатура отримала підсвітку. Пласкі та рівні клавіші швидко спрацьовують без зайвих зусиль. Розмір тачпада складає 10.5 х 6.5 см. Чутливість та відгук добре пропрацьовані по всій площі, так що користування тачпадом буде досить простим та легким.

Дисплей

Матований 14-дюймовий дисплей ноутбука Acer Swift 3 містить 1920 х 1080 пікселів. Контрастність 1280:1 та яскравість 347 кд/м2 досить гарного рівня. Бонус – повністю відсутня ШІМ.

Крім того экран має непогану передачу та охват кольорів. Рівень DeltaE складає 2.5, і цілком вписується в еталон. На вулиці екран гарно розсіює бліки, а при роботі виключно від батареї яскравість екрану не знижується.

Загалом ноутбуки Acer Swift 3 обладнані системою, яка працює швидко і плавно, для усіх популярних додатків зберігається висока продуктивність роботи. тестувальники переконують, що гаджет цілком здатен справитися і з більш вибагливими завданнями. Тривалий час роботи батареї, стійкий зв’язок з Wi-Fi дає змогу працювати чи навчатися в будь яких умовах.

Будьте першим, хто прокоментував "Acer Swift 3 – вдала комбінація технологій для широкого спектру завдань"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*