БК «Житомир» грандіозно переміг «Вінницьких зубрів»

Емоціям і розгортанню сценарію матчів другого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги сезону 2018/2019, що відбулися у Житомирі 3–4 листопада, міг би позаздрити голлівудський блокбастер. Житомирські баскетболісти неймовірними зусиллями двічі здолали вінничан.

У першій зустрічі житомиряни вдало стартували та завершили першу десятихвилинку з перевагою у 2 очки, а вже в другій не могли протидіяти потоку швидких та результативних атак «зубрів». У результаті на перерву господарі пішли з різницею у 10 очок не на свою користь. У третій чверті житомиряни посилили захист і йшли з суперником на рівних. Переломною стала друга половина останньої чверті, коли підопічним Дениса Апаріна вдавалися комбінації за участю центрових і атаки, які завершувалися точними трьохочковими кидками. У підсумку – перемога в активі житомирян (101:94).

У другий ігровий день вже традиційно градус і хід матчу не міг спрогнозувати ніхто. І якщо у першій половині зустрічі господарі були попереду (+3 очок у кожній десятихвилинці), то у другій їм довелося наздоганяти вінничан. На останніх хвилинах четвертої чверті житомирянам вдалося відіграти 17 очок, кардинально змінивши схему гри, зробивши ставку на «низький» склад і пресинг. На останніх секундах протистояння рахунок був рівним, а остаточну крапку у ньому поставив Дмитро Кравченко, який забив двоочковий, що допоміг Житомиру перемогти вдруге (93:91).

Цікаво, що в минулому сезоні зустрічі цих же команд також були напруженими та непередбачуваними.

В інших матчах туру БК «Коростень», який також представляє Житомирщину на чемпіонаті, двічі здолав суперників із Полтави з рахунками 89:72 та 69:67.

Водночас житомирська жіноча команда «Каліпсо – ЖДУ ім. Івана Франка», яка змагається у Вищій лізі, після чотирьох поразок поспіль виборола дві перемоги. На виїзді житомирянки здолали львівську «Політехніку» – 98:55 і 87:36.