Деградація чи розвиток? Житомиряни розповіли про вплив на них Інтернету

Інтернет – річ, без якої молодь не може уявити своє життя. Погодьтесь, деколи ми і самі не помічаємо, як рука тягнеться ввімкнути ноутбук та подивитися нові фото друзів у «Instagram». Це вже немов рефлекс. Але чи часто задумуємось ми, скільки часу забирає у нас Інтернет та як це відбувається?

Також з приходом пандемії, час, який молодь проводить за моніторами, значно зріс.

Ми вирішили провести опитування та з‘ясувати, на що молодь Житомира більше всього витрачає часу в Інтернеті, та з якою метою вони відвідують ті чи інші соціальні мережі або ж сайти, і який вплив на них призводить Інтернет.

«Я провожу 6-8 годин в Інтернеті, загалом це Інстаграм, впливає на мене це погано, тому, що я марную свій час і це шкодить моєму здоров‘ю», – Ярова Марта 21 рік.

«Я витрачаю 3-4 години, Instagram Facebook, TikTok, в інстаграмі я слідкую за блогерами, в фейсбуці я навчаюсь, в тік тоці деградую, соцмережі займають велику частину мого життя, і можу з упевненістю сказати, що соц мережі змінюють життя людей ( навіть є дослідження, яке показало, що соцмережі за пів року змінюють людину), але як вони нас змінять, вирішувати тільки нам, бо ми самі маємо фільтрувати контент, який ми переглядаємо. Соцмережі можуть відволікти від проблем або від важливих справ, тут також потрібно фільтрувати час, проведений там», – Світельська Карина 21 рік.

«В середньому 4 години на день. Інстаграм, телеграм, тікток, ютюб і браузер, власне, перші два – для спілкування,  тікток чисто для розваг, позаліпать там і все. На ютюбі в основному дивлюсь ролики про психологію і раніше слухала медитації. Раніше я б сказала, що в більшості вплив негативний, бо я просто могла цілий день скролить інстаграм або тікток, поки мене вже не тошнило від фоток/відосів. Але зараз я більш зайнята і використовую тільки ті функції, які мені треба. Навіть в тікток позалипать 20 хв, і то треба, щоб мозг трішки розслабився. Так що на даний момент більш позитивн й вплив», – Толкач Аліна 20 років.

«В середньому годин п‘ять витрачаю на Інстаграм та Фейсбук для розвитку та відпочинку», – Аліна Музичук 26 років.

« В Інстаграмі я проводжу майже 4 години на день, в більшості це спілкування з друзями та перегляд різних пабліків, і десь годину на день в Тік Тоці, також годину-дві витрачаю на навчання в Інтернеті», – Ярослав Окончук 18 років.

В ході опитування ми зрозуміли, що Інтернет є невід‘ємною частиною кожного молодого житомирянина. Приблизно 5 годин свого часу молодь витрачає на популярні соціальні мережі такі як Instagram, Facebook. Близько 2 години часу на Youtube та Tik Tok. Для більшості з них ці мережі мають більш позитивний вплив, адже вони запевняють, що з часом навчилися фільтрувати інформацію в Інтернеті та з користю користуватися соціальними мережами. Тому, який вплив на вас мають соціальні мережі, залежить тільки від вас.

Даша Гуленко

Будьте першим, хто прокоментував "Деградація чи розвиток? Житомиряни розповіли про вплив на них Інтернету"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*