Дівочий конкурс краси у Бердичеві (ВІДЕО)

Весна у Бердичеві починається із дівочим конкурсом краси. Десятеро юних красунь на головній сцені міста змагаються за титул «Міс Центру позашкілля імені Олександра Разумкова», де вони відвідують різні гуртки. Такий конкурс в місті проходить вчетверте з ініціативи дітей.

Катерина Грищук – лідер об’єднання разумковців «Нове покоління». Дівчина займається в ансамблі «Золотий ключик» і вже 11 років ходить до Центру позашкілля. Участь у конкурсі краси, каже, додасть ще більшої упевненості в собі.

«Я була дуже закритою дівчиною, була дуже сором’язлива. Зараз я готова показувати себе світу, готова кричати про себе, готова показувати у різних напрямках», – розповідає Катерина Грищук, вихованка Центру позашкілля.

Юні міс представляються, затим – відповідають на каверзні запитання хлопців. Важливо, кажуть, на сцені не розгубитись.

«Це для мене перший досвід такий, через це трішки хвилююсь. Головне – потрібно бути собою. Це найголовніше. І, звісно, треба бути впевненим у собі, але не надто. Просто бути гарною людиною, щоб вразити всіх, сподобатись», – каже Анна Філімончук, гурток «Екологічна агітбригада».

Окрім яскравої зовнішності кожна продемонструвала вміння готувати страви різних регіонів України. Дівчата добряче постарались, щоб вразити журі. А там і депутати, і військові, і відомі фотографи, і бізнесмени, і працівники облдержадміністрації, і вибагливі творчі натури. Щоб не скуштувати смаколики чоловікам важко втриматись. Серед страв – ароматна рибка, львівський сирник, завиванці, бабка, бограч і банош.

Творчий конкурс не менш відповідальний. Учасниці мають вразити талантами. А це разумківці вміють. Запальні танці, душевні співи, навіть вміння робити зачіски або гра на гітарі.

У Центрі позашкілля радіють з того, що дівчата найперше є друзями. І лише потім суперницями за титул переможниці. Педагоги кажуть: конкурс розкриває красунь. Страхи зникають, натомість дівчата відчувають свою силу.

«Вони єдина родина, вони щодня бачать одна одну, спілкуються. Деякі з них навіть подруги. І ось тому я думаю, що тут просто здорова конкуренція і ми цьому теж радіємо. Бо кожна підтримує одна одну, тут якоїсь заздрості немає взагалі», – каже Олена Боровська, директор ЦПО імені О. Разумкова.

Рішення для журі непросте. Позаяк кожна учасниця гідна найліпших компліментів і похвали за вміння себе показати, зацікавити творчістю. Юрій Мельник вперше у складі суддів конкурсу краси.

«У багатьох дівчат, я впевнений, або в школі, або де вони ще навчаються, можуть бути приховані таланти. Або вони не показують це все, або не показуються в соцмережах. Тут вони можуть себе розкрити по повній і ще навіть виграти якусь певну нагороду», – каже Юрій Мельник, прес-секретар голови Житомирської ОДА.

Семеро конкурсанток за рішенням журі отримують різні титули: міс привабливість, грація, ніжність, артистичність, талант, елегантність, чарівність. За результатом голосування у соцмережах «міс глядацьких симпатій» стає Олександра Гайдар. Анастасія Матат виборола титул «віце-міс Центру позашкілля». А переможницею конкурсу обрали Марію Онофрійчук, яка уже 10 років із Центром позашкілля.

«Я вражена, я в захваті, я щаслива. Я не нервувала при цьому. Я не знаю, як так сталось, я взагалі нервую завжди. Але цього разу була розслаблена і кайфувала просто», – розповідає «Міс ЦПО-2020» Марія Онофрійчук.

Дівчина каже: якби не підтримка друзів і рідних, впевненості у своїх силах забракло б.

«Чесно? У мене таке правило: я роблю все завжди в останній момент. Буквально в неділю почала думати, що ж це робити, що казати, відео яке. І в мене все вийшло», – додає вона.

Усі учасниці отримують цінні подарунки і призи від спонсорів. Серед них – сертифікати на макіяж, абонементи на заняття спортом, фотосесія, косметичні набори. У закладі проходить такий конкурс і серед хлопців. Діти вважають: це непогана тусовка для молоді, яка прагне розвиватись.

Будьте першим, хто прокоментував "Дівочий конкурс краси у Бердичеві (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*