Готові комплекти відеоспостереження: склад, особливості та критерії вибору | Times ZT

Готові комплекти відеоспостереження: склад, особливості та критерії вибору Р

Охорона будь-якого об’єкту неможлива без надійної побудови системи відеоспостереження. В залежності від розмірів та призначення об’єкта, а також від задач охорони створені вже готові комплекти відеоспостереження, які можна підібрати відповідно до конкретних потреб, перейшовши за посиланням https://hikvision.co.ua/ua/komplekty-videonablyudeniya/

Щоб краще орієнтуватися в безлічі варіантів, розглянемо тонкощі та особливості готових комплектів відеоспостереження.

З чого складається комплект відеоспостереження?

Практично все, що потребує побудова такого комплекту, система відеоспостереження вже містить. Як правило до її складу входять:

  • камера відеоспостереження. Кількість може варіюватися від 2 до  64, в залежності від розмірів та потреб самої системи;
  • відеореєстратор. Модель обирається в залежності від необхідної для підключення кількості каналів; 
  • елементи кріплення та дроти для монтажу системи;
  • блок живлення для безперебійної роботи устаткування;

В залежності від потреб та розмірів об’єкта охорони комплектацію можна змінювати.

Особливості користування комплекту відеоспостереження

Головною особливістю готових комплектів є те, що у замовника відпадає проблема з підбором сумісних між собою елементів. Всі системи комплекту відеоспостереження ідеально співпрацюють між собою. І це дає змогу без зайвих проблем та витрат встановити його самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців. Так само не викликає питань і налаштування. Все, що потрібно для монтажу та запуску роботи системи вже містить готовий комплект.

Ще одна перевага вибору готового комплекта – його вартість. Купуючи все й одразу в одному пакеті, ви отримуєте фінансову перевагу перед придбанням окремих елементів. Комплектуючи самостійно систему відеоспостереження з окремо придбаних компонентів, вартість її суттєво зросте. Крім того, придбавши все окремим слотом, ви зекономите купу часу.

Як вибрати готовий комплект відеоспостереження?

Якщо ви стоїте перед необхідністю придбання комплекту відеоспостереження, спершу варто визначитися, що саме вам потрібно від його роботи:

  • розмір об’єкту охорони. Це безпосередньо впливає на необхідну кількість камер відеоспостереження;
  • якість зображення. В залежності від потреби деталізації необхідно звернути увагу на роздільну здатність камер та формат відео, який вони передаватимуть;
  • архів. Як багато то як довго потрібно зберігати інформацію залежить від налаштувань режиму запису та розміру жорсткого диску;
  • умови роботи обладнання. Де саме будуть встановлені камери, чи потребують вони антивандального покриття.

Приміром, обираючи систему відеоспостереження для власного будинку, варто звернути увагу на комплекти, що містять вуличні та камери для приміщень. Таким чином ви убезпечуєте і навколо будинковий простір, і приміщення зсередини. Камери, які встановлюються на вулиці, повинні бути захищені і від погодних умов, і від пошкоджень вандалами. Якщо є необхідність в цілодобовому спостереженні, існують камери з інфрачервоною підсвіткою.

Неважливо, якого розміру об’єкт потребує охорони, не варто економити на комплекті відеоспостереження – зупиніть свій вибір на відомому та перевіреному часом бренді. Звернувшись в спеціалізований магазин, просто вкажіть, який саме об’єкт вам потрібно обладнати. Фахівці швидко підберуть вам необхідний комплект. Готовий комплект відеоспостереження – це надійний та гарантований захист без переплат.

Будьте першим, хто прокоментував "Готові комплекти відеоспостереження: склад, особливості та критерії вибору"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*