Грип та ГРВІ на Житомирщині потрохи відступає

Сьогодні, 25 лютого, Житомирський обласний лабораторний центр повідомив про зниження захворюваності на грип та ГРВІ в області та місті :

«Протягом 3-х тижнів лютого в області відмічається поступове зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. На останньому тижні за медичною допомогою звернулось 7595 людей, що на 10% менше ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник 622.1 на 100 тис. населення, на 8% продовжує перевищувати епідемічний поріг. Найвищі показники захворюваності зареєстровані в м.Коростені, Житомирському, Баранівському, Попільнянському, Новоград-Волинському та Любарському районах». 

Як повідомляє Житомирський ОЛЦ, діти почали хворіти менше:

«Захворіло 4470 дітей, що на 7,6% менше ніж за попередній тиждень. Питома вага хворих дітей становить 59% від всіх захворілих. Найвищий показник захворюваності серед дітей до 4-х років — 2309.0 на 100 тис. дітей даної вікової групи. Госпіталізовано 347 хворих, в тому числі 254 дитини — 73,2% від госпіталізованих.

Що стосується міста, захворюваність на грип та ГРВІ знизилася на 9%:

«Зареєстровано 1915 випадків захворювання, що на 9% менше ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося серед дитячого і дорослого населення. На 7, 5% менше почали хворіти діти. Всього на грип та ГРВІ захворіло 1175 дітей — 61,3% від всіх захворілих. Серед дитячого населення найбільш часто хворіють діти до 4-х років. Що стосується захворюваності дорослих, то вона знизилася на 22, 5%, в порівнянні з минулим тижнем. Так захворіло 740 дорослих проти 955 захворілих минулого тижня. Госпіталізовано за тиждень 102 хворих, з них 74 дітей».

Показник захворюваності не перевищує пороговий рівень. Вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено, що в переважній більшості випадків захворювання на грип в області були викликані вірусом грипу А (H1N1) пандемічний.

Будьте першим, хто прокоментував "Грип та ГРВІ на Житомирщині потрохи відступає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*