Після революції Гідності в Україні почали широко впроваджувати сервіси для громадян аби надати більше можливостей громадам керувати своїм бюджетом: його розподілом та видатками. Особливу роль в цьому процесі почали відігравати електронні петиції.
Однак не довго. Як довела практика – петиції мають сенс доти, доки вони є вигідними місцевій владі. І Житомир в цьому не став виключенням.
З початком війни ситуація лише загострилася, оскільки думки громади стали розроходитись з планами міської влади. Останнім часом петиції житомирян почали відверто ігнорувати, а про необхідність громадських обговорень в мерії і взагалі забули.
Останньою краплею для житомирян стала сьогоднішня відмова депутатів підтримати петицію, яка пропонує зупинити в Житомирі капітальні ремонти скверів. Насправді відмова була очікуваною, адже інтереси родини Житомирського міського голови для депутатів вище за вимоги громади.
Якщо поглянути на попередні ремонти скверів та парків міста, то простежується одна чітка закономірність: більшість проєктів реконструкції для них виконувала фірма дружини Сухомлина ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн». А це, на хвилинку, сотні тисяч гривень. Тож втратити такий ласий шмат було б дуже образливо.
І не важливо, що нині в Україні війна, що військові потребують більше зброї, більше допомоги. Гроші – не пахнуть. Ремонтувати сквери та парки під час війни для міської влади важливіше, або, так би мовити, вигідніше.
І тут виникає питання – то на кого працюють народні обранці? Обрані представляти інтереси громади, вони давно забули про потреби своїх виборців. У переважній більшості.
А містом тим часом стали ширитись чутки про підготовку до відкликання Житомирського міського голови за народною ініціативою. І, прийняте сьогодні рішення про об`єднання двох лікарень (дорослої та дитячої) та відхилення петиції про відмову від реконструкції скверів, лише посприяло поповненню рядів прихильників такої ініціативи.
Будьте першим, хто прокоментував "Ілюзія народовладдя або на кого працюють житомирські депутати"