У вівторок, 10 листопада, житомирський ФК «Полісся» поступився тернопільській «Ниві», з рахунком 1:0.

Домашній матч дванадцятого туру Першої ліги житомиряни грали в Києві на НТК ім. Баннікова з тернопільським ФК «Нива».

Запекла боротьба між досвідченими «поліськими вовками» та молодою футбольною командою з Тернополя «Нива» закінчилася поразкою для житомирян та червоною карткою для Максима Гавриленко. ФК «Полісся» пропустив один м’яч, а забити так і не зумів.

Головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко зауважив, що суперники давили на житомирян за рахунок гарних дій в атаці, а гол ще й завдав психологічного удару.

Сергій Шищенко додав, що попри те, що в першому таймі у «жовто-зелених» багато чого не виходило, після перерви хлопці виходили з гарним настроєм, щоб виправити гру.

«Нива» — це молоді хлопці, які грають на кожній ділянці поля, доводять, що вони достойні грати в Першій лізі. ФК «Нива» нас зустрічала високо, не давала можливості розіграти м’яч, діяти, атакувати, грати в нашу гру. А ми не виконали настанови тренера. Але нічого будемо рухатися далі. Думаю цю гру треба забувати і готуватися до виїзної гри з ФК «Горняк-Cпорт», — додав гравець ФК «Полісся» Андрій Власюк.

Головний тренер ФК «Нива» Ігор Білан зазначив, що команда готувалася в звичному режимі, а перемогу здобула завдяки великому бажанню гравців:

«Зараз ми не дивимося суперника, нас цікавить своя гра. Не було ніяких заготовок, ми налаштовували хлопців на хорошу гру. Дуже хороший був перший тайм. В нас команда молода, десь трошки підсіли, десь давив результат. Команда молода, молода гаряча кров — це дуже великий плюс, адже в них є постійно бажання грати, вони хочуть працювати, рости і прогресувати» — говорить тренер «Ниви».

Самі ж тернополяни кажуть, що гра з житомирянами була дуже складною, було багато боротьби, особливо зверху: «Житомирське „Полісся“ певно недооцінило нас, може думали, що ми якась молода команда, і з нами буде завжди просто. Але ні, ми з кожною командою будемо грати до кінця, в свою гру, не будемо ні під кого підлаштовуватися».

Більше фото тут

Будьте першим, хто прокоментував "Із домашнього матчу житомирський ФК «Полісся» повернувся із поразкою та червоною картою (ФОТО)"