Криміналу у Бердичеві нема, з карантином все ок: поліція звітує про роботу (ВІДЕО)

Начальник Бердичівського відділку поліції Олег Мельничук проінформував журналістів про роботу правоохоронців. Найперше – про карантин вихідного дня: «Були створені 3 рейдові групи і 1 приїздила з Житомира з головного управління поліції. До них долучались представники Держпродспоживслужби, а також органів місцевого самоврядування. За результатами даних відпрацювань складено 8 адміністративних протоколів про порушення вимог карантину. Якщо проаналізувати карантин вихідного дня, то більшість мешканців міста свідомо підійшли до даного питання і дотримались вимог. Протоколи же складались як на суб’єктів господарювання та на перевізників».

Зі слів начальника поліції, з початку карантину є тільки одне рішення суду, де до громадянина застосовано штрафні санкції у вигляді 17 тисяч гривень (торгівля продуктами під час локдауну). По деяким протоколам прийнято рішення суду про попередження. Більшість протоколів ще знаходяться в суді, по них рішення не прийняті. Загалом із весни – початку карантину – поліцією складено 112 протоколів про порушення карантинних вимог.

Олег Мельничук повідомив: один працівник поліції хворіє на «ковід-19», почувається він нормально, з ним щодня спілкуються, чи потрібна допомога.

«На початку місяця поліцією затримано наркозбувача, який збував амфетамін та метадон. Даного громадянина утримують під вартою, наркотичні речовини вилучено.

Що стосується резонансних правопорушень, розбоїв, то у нас вони розкриті повністю всі на сто відсотків і відносно всіх правопорушників обрані запобіжні заходи, вони тримаються під вартою, кримінальні провадження направлені до суду для прийняття законного рішення.

Процент розкриття квартирних крадіжок маємо близько 50 % від загальної кількості скоєних. Може десять днів не бути жодної крадіжки, а буває 2-3 на тиждень», – розповідає начальник поліції.

Всі грабежі у місті, каже він, наразі розкриті. З початку року таких є 13 фактів. Завдяки відеоспостереженню вдається швидко і ефективно встановлювати особу, яка причетна до злочинів. «Ми розробили криміногенну карту Бердичева з накладанням на неї камер відеоспостереження у місті. Буде нове скликання ради засідати, виходитиму з клопотанням встановити камери в інших районах міста. У нас станом на сьогодні 32 камери стоїть, 5 камер на виїзді з міста, які фіксують номера автори. А в основному – це центральні вулиці», –  говорить він.

Не оминули під час розмови і соціальних мереж, де часто анонімно нарікають на корупцію у місті.

«Я кажу, приходьте, звертайтеся. Боїтесь прийти до чергової частини – я постійно на місці, прийдіть до мене, я у вас особисто прийму заяву про якесь там кримінальне правопорушення чи неправомірні дії людини. Боятись ж нема чого, ми всі ж хочемо жити в кращому суспільстві. Інколи, коли людина не хоче, щоб її дані фігурували, то ми можемо її залегендувати і ніхто не буде знати про її звернення. Такі випадки вже є. У суді як свідків таких громадян допитують окремо», – пояснює Олег Мельничук.

Щодо протоколів від правоохоронців, то щомісяця на громадян вони складають близько 20-ти за кермування у нетверезому стані.

З новин відомо, що Національну поліцію України мають озброїти електрошокерами, які знерухомлюють правопорушника електричним струмом. Україна мала закупити в американців поки 200 штук. Начальник поліції у Бердичеві каже: наразі не отримали ні інструкцій з використання, ні самих електрошокерів для роботи.

Будьте першим, хто прокоментував "Криміналу у Бердичеві нема, з карантином все ок: поліція звітує про роботу (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*