Малюнок 8-річної житомирянки нанесуть на ракету,що досліджуватиме Юпітер

Малюнок юної житомирянки Ярини Закалюжної визнали найкращим у міжнародному конкурсі “Juice up your rocket! Art competition”. Зображення переможиці нанесуть на космічну ракету Arian-5, запуск якої заплановано на 2023 рік.

Загалом у конкурсі брали участь 2600 дітей. Малюнок, що переміг юна художниця створювала два дні. Дівчинка не очікувала, що переможе, але приємно здивована.Батьки радіють за доньку і розповідають, що талановита дівчинка почала малювати ще з двох років.

На своєму малюнку 8-річна художниця зобразила як наша планета передає Юпітеру корабель, який буде його досліджувати. При цьому дівчинка наділила емоціями навіть супутники, якими багатий Юпітер. За задумом юної мисткині один з супутників злякався ракети, другий здивувався, а третій спокійно заснув.

Разом з перемогою у конкурсі Ярина отримала і можливість на власні очі побачити запуск ракети з власним малюнком на поверхні. Якщо епідеміологічна ситуація стабілізується, переможниця з батьками вирушить до Франції, де стартуватиме Arian-5.

Нагадаємо, що житомирські каменярі виготовили пам’ятник першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку.

Будьте першим, хто прокоментував "Малюнок 8-річної житомирянки нанесуть на ракету,що досліджуватиме Юпітер"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*

Exit mobile version