1X FAN models
coin24 crypto exchange
coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine
Stay with Ukraine
1xfan manager

Майже сотня порід собак змагалась за чемпіонство на виставці біля Бердичева (ВІДЕО)

4-річного пса на ім’я Голд на виставку собак у Бердичів привезли з Хмельницького. Власниця Наталя розповідає: ця собака породи «Американська акіта» стала для неї справжнім другом.

«Вони трошки такі горді собаки, вони не шумні собаки, дуже розумні, вони відчувають володаря інтуїтивно. Вони дуже віддані родині, людині, з ким вони живуть і дуже добрі, ласкаві до дітей, родини», – розповідає Наталя, приїхала на виставку собак з Хмельницького.

Придбати таке цуценя, розповідає дівчина, недешево. У середньому від 500 доларів. Підшерсток дозволяє йому переносити як спеку, так і морози. На виставці пес став кращим з-поміж суперників.

«Це, мабуть, більше хобі, скажу чесно. Ми їздимо з виставками по всій Україні, багато друзів, виїжджали за кордон. Не завжди ти отримуєш перше місце», – додає Наталя.

Цьогоріч виставка собак з Бердичева переїхала у Романівку на стадіон. Незмінний протягом десяти років організатор Неля Бишко каже: тут більше місця, та й витримувати дистанцію через карантинні обмеження легше.

«Десь 270 учасників, але в деяких людей не 1, а 2 і 3 собаки. Собак десь 370 виходить. Міста – Київ більше представлений, Бердичів – багато уже є власників. Є Житомир, Вінниця, Чернігів, Коломия, Хмельницький є», – каже організатор виставки собак Неля Бишко.

Позмагатись на своєрідних рингах зареєстрували 91-ну породу чотирилапих. «Вельш Коргі Пемброк» на ім’я Цезар – представник улюбленої породи королеви Великобританії Єлизавети ІІ. Песиком займається хендлер Тетяна, – спеціаліст з демонстрації собак на виставках.

«Йому 11 місяців, це його друга виставка, перша була у Чернівцях. Ми тільки увійшли у нашу виставочну кар’єру, ми нічого не зайняли. Дуже дружелюбна, весела собачка, любить погуляти, поспілкуватись, мініатюрна вівчарочка», – розповідає Тетяна Котельникова, хендлер з Вінниці.

3-річну Варю на виставку привезли з Житомира. Вона не любить ні купатись, ні вичісуватись. Але дуже лагідна і слухняна.

«Аляскінський маламут порода, її придумали давно на Алясці. 90 % вовка, схрещували вовка з собакою, дружелюбна, у сім’ї для виховання з дітьми дуже гарна порода. Це вже наша третя виставка, просто любимо її, возимо на виставки», – каже Ліана Лотуга, приїхала на виставку собак з Житомира.

Хазяйка цієї малечі каже: увійшла до Книги рекордів України.

«Як самий почесний хендлер України. Мені зараз виповнилось 75 років, а я тут стрибаю з собаками як юна баришня! У мене настала третя молодість, я себе знайшла нарешті, мені подобається. Я виростила дітей, онуків, правнуків. Я ж маю чимось займатись!» – говорить Людмила Казанцева, приїхала на виставку собак з Хмельницького.

Породу «Русский той длинношерстый», розповідає жінка, не треба підстригати, брити, тільки підрізати кігтики. Її собачка любить сире м’ясо та овочі.

«Їй 2,5 роки, ми уже двічі чемпіони України. Зараз ідемо на «Супер Гранд Чемпіона». Дівчинку звати Сенсара. Порода у нас мало представлена в Україні і дуже мало справжніх довгошерстних тоїв», – додає вона.

А у цієї красуні з Чернігова все серйозно: зачіска, укладка, ідеальна чистота. Взагалі породу «Вест-хайленд-уайт-тер’єр» вивели як собаку для полювання на мілку дичину, розповідає власниця. Але її Єва «полює» за чемпіонськими титулами.

«Вона є «Гранд Чемпіоном України» і «Супер Гранд Чемпіоном України». Лишилось найвище – «Інтер Чемпіона» отримати і закрити всі титули можливі в Україні», – каже власниця собаки Алла.

Хендлер собаки Вероніка розповідає: Єві після прогулянок обов’язково миють лапи, а після їжі – вмивають, щоб не зіпсувати якість шерсті.

«Ця собака не стрижеться. Вона не линяє. Її періодично вищипують, шерсть росте з цибулин, які з часом дозрівають і шерсть сама виходить. Механічно їх беруть і щіпають. Це мертвий волос, їй не боляче», – каже Вероніка, хендлер з Чернігова.

Німецькі доги привертають увагу присутніх своїми розмірами. Власниця Тетяна розповідає: вже традиційно вони зі столиці приїжджають на виставку у Бердичів, де задоволені організацією. З 8-ми догів привезли двох. Хлопчика вдома називають Тигр, його купували у Литві. Дівчинка Бібіана народилась в Україні. Їм по 2 роки, важать 60-70 кг. Це компаньйони-охоронці. До дітей і тварин дружелюбні. Їдять сухий корм, 700-800 грам на добу. Люблять сире м’ясо.

«Вони живуть тільки в приміщенні, у них коротка шерсть і взимку у вольєрі вони замерзнуть, можуть захворіти і загинути. Вони гуляють на вулиці, погода тоді їм не страшна. Коли зупиняються можуть замерзнути. Влітку вони більшість часу проводять на вулиці», – розповідає Тетяна Загарія, власниця німецьких догів.

Судді з Маріуполя, Запоріжжя, Вінниці і Бердичева оцінюють фізичні якості собак, вміння рухатись, досконалість анатомії кожної породи.

«Власники – тут неважливо, хто ти. Головне, що в тебе є собака і все. Ти можеш бути міністром, президентом, звичайним працівником, але всі рівні», – каже Неля Бишко.

Кращі за висновками експертів собаки отримали своєрідний титул кандидата в Чемпіони України. Організатори пояснюють: за рік їх потрібно зібрати таких 6, тоді лише пес стає Чемпіоном України.

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Майже сотня порід собак змагалась за чемпіонство на виставці біля Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*