27 грудня до житомирських правоохоронців звернулась 36-річна жителька обласного центру. Жінка заявила, що в результаті невдалої спроби придбання автомобіля вона втратила майже 100 тисяч гривень. Скориставшись вигідною пропозицією про продаж буса, розміщеною на одному зі спеціалізованих інтернет-сайтів, громадянка погодилась перерахувати завдаток на банківський рахунок продавця. Однак після отримання коштів власник віртуального буса на зв’язок виходити перестав.
Практично аналогічна ситуація сталася з 16-річною жителькою м. Андрушівки. Дівчина хотіла за оголошенням у соцмережі купити одяг. Проте після перерахування продавцю близько півтори тисячі гривень зв’язок із продавцем увірвався. Товар дівчині так ніхто і не надіслав.
Ще двоє житомирянок постраждали від власної довірливості у розмовах із нібито банківськими працівниками. Зокрема, 70-річна пенсіонерка довірила конфіденційні дані своєї картки “представнику служби безпеки банку”, 50-річна заявниця втратила понад 60 тисяч гривень, повіривши «працівнику кібервідділу».
За вказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) КК України. Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників.
Нагадаємо також, що на Житомирщині СБУ викрили кібершахраїв, від яких постраждали більше тисячі українців.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині кібершахраї ошукали чотирьох мешканців області на понад 160 тис. грн"