1xfan manager
coin24 crypto exchange
1X FAN models
coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine
Stay with Ukraine

Не так подивився: у Житомирі п’яні поліцейські побили бійця ТРО (ВІДЕО)

Поліція Житомира пригадала про ментівські звички часів Януковича і продемонструвала їх в усій красі.  Цього разу під роздачу потрапив доброволець одного з підрозділів сил територіальної оборони міста. Просто за те, що мав необережність подивитися на п’яне поліцейське високопосадове бидло. 

Ввечері 3 серпня Іван Тимощук, доброволець Добровольчого батальйону “Соколи Полісся” ТрО в Житомирській області, заїхав в один із ресторанів на вул. Івана Сльоти, де замовив вечерю на виніс. Поки чекав замовлення, зустрів знайомого і вдвох присіли за столик.

В цей час до закладу зайшли двоє чоловіків.

“Спочатку мені здалося, що один з них мій знайомий, але придивившись, зрозумів, що помилився і відвів погляд. Але, на жаль, чоловік почав поводитись агресивно, провокуючи конфлікт. Почав кричати “Що ти витріщився?! Та ти знаєш хто я? Та я зараз хлопців з ДБР викличу і тобі гаплик буде”. Я попросив його заспокоїтись та повернутись за свій стіл, але чоловік продовжував поводитись агресивно”, – розповідає Іван.

Як згодом з’ясується, “невідомий чоловік”, який викликає ДБР на свої розборки – т.в.о. начальника Житомиського районного управління поліції ГУНП Володимир Родинюк. Його товариш – начальник відділу поліції №1 Житомирського  районного управління поліції ГУНП капітан поліції Сергій Данилюк

Намагаючись все ж уникнути конфлікту, Іван залишив заклад і вийшов на вулицю. Але двом поліціянтам, мабуть, було “западло” відпустити свою жертву просто так, і вони послідували за ним.

“Ти хто взагалі такий? А ну, пред’яви документи!”, – кричав Володимир Родинюк, наздоганяючи добровольця.

“Я відповів, що без проблем надам всі документи, якщо цей чоловік пред’явить службове посвідчення і підтвердить, що він реально працівник поліції. Але він відмовився. Тож я пішов геть. Але за кілька метрів мене наздогнали. Після чергових погроз мене почали бити. Завдали кілька ударів по голові, почали заламувати руки. Я все ж припускав, що ці люди можуть виявитись співробітниками поліції, тому опору не чинив”, – говорить Іван.

Зрештою, Іван зателефонував на 102 та викликав наряд поліції. Щоправда, Родинюк з своїми друзями вирішили не чекати приїзду патрульних та втекли, попри те, що вони є “великими начальниками”. Але  події відбувались перед об’єктивами кількох камер спостереження, тож їхня присутність чи відсутність вже не мала великого значення.  

За фактом побиття Іван написав заяву, а копи долучили до справи відео з камер, ДБР  порушило справу. Ну, принаймні, зареєстрували. Але чи будуть розслідувати – не факт. 

На місце пригоди приїжджав навіть начальник ГУНП в Житомирській області Олег Трачук та пропонував Іванові “не надавати розголосу справі”. 

А слідом за керівником і його заступник Вадим Жмурко з’явився на місці подій.

Зате пресувати добровольця почали вже наступного ранку. Все як у “старі добрі мусорські часи”. Вже 4 серпня додому до Івана завітали співробітники дозвільної служби, перевірити “чи належним чином зберігається зброя його дружини”. Наступного дня, 5 серпня, вони ж приїхали перевіряти, як зберігається зареєстрована зброя вже самого Івана.

Ще через день сусіди повідомили Івана, що приходив працівник карного розшуку, нишпорив по під’їзду, цікавився, хто проживає в його квартирі. Іван запідозрив якусь підставу і, перевіривши під’їзд, виявив мініатюрну приховану камеру, якої раніше не було. Цей факт задокументували співробітники СБУ, яких Іван негайно викликав. 

І за весь цей час, окрім пресингу з боку поліції, яких-небудь зрушень у цій справі Іван не відчув. Тож чи триває розслідування взагалі, чи справу просто “злили”, невідомо. 

Після інциденту Іван звернувся до лікарів, які, по-перше, засвідчили, що доброволець був тверезим. А по-друге, діагностували у чоловіка струс мозку.

Звичайно ж, оцінку діям співробітників поліції мають дати правоохоронні органи. Але сама ситуація кричуща і потребує суспільної уваги. Нагадуємо, що добробати, тобто ДФТГ, здійснюють свою діяльність без всякої зарплатні.

“Наш батальон взяв на себе охорону об’єктів критичної інфраструктури, наших бійців регулярно залучають на відпрацювання СБУ та ГУНП з виявлення та затримання колаборантів. Вже підписане бойове розпорядження про залучення нашого підрозділу до патрулювання міста у вечірній час. І все це, повторюсь, без зарплати чи будь-якого іншого матеріального забезпечення. Навіть форму та взуття купуємо за власний кошт. Просто нам не байдуже те, що відбувається навколо, тож по мірі сил та можливостей ми вносимо свій внесок у перемогу, – прокоментував інцидент заступник командира батальйону ДУК “Соколи Полісся” Вадим Павлюк.

Це, до речі, не перший випадок ганебної поведінки працівників поліції під час військового стану. У липні працівник поліції, який намагався пограбувати пункт обміну валют у Рівному, вбив добровольця ТрО. В Житомирі, на щастя, обійшлося без смертей.

На жаль, керівник слідчого відділу ДБР у Житомирі Максим Козаченко дзвінки журналістів проігнорував, на дзвінки в територіальне управління ДБР, яке знаходиться в Хмельницькому, відповідає бот, а в прес-службі ГУНП Житомирщини повідомили, що жодної інформації по цьому інциденту не мають. 

22 серпня після обіду на сайті Національної поліції Житомирської області змінилася інформація щодо т.в.о. начальника Житомиського районного управління поліції ГУНП Володимира Родинюка. Схоже, з посади його терміново звільнили, оскільки історія набирає обертів та розголосу.

До речі, це ще далеко не кінець, події продовжують розвиватися. І ми будемо за ними слідкувати.

Нагадаємо, поки в Житомирі на вулицях бикують п’яні поліцейські, наші чоловіки щодня гинуть на фронті, захищаючи Україну.

В Житомирі провели в останню путь Героя, ровесника Незалежності  Михайла Яценка (ФОТО-ВІДЕО)

Житомир попрощався з Героєм Станіславом Крживульським (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Не так подивився: у Житомирі п’яні поліцейські побили бійця ТРО (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*