Облрада хоче змінити профіль Житомирського обласного ліцею. Адміністрація, учні та батьки – проти.

Завтра на сесії Житомирської обласної ради депутати планують затвердити у новій редакції Статут Житомирського обласного спортивного ліцею Житомирської обласної ради. Однак новий Статут – це не лише зміна назви, але й зміна профілю навчання у даному закладі.

Наразі Житомирський обласний ліцей для обдарованих дітей має академічний профіль, тут здібна та обдарована молодь області поглиблено вивчає окремі предмети. Згідно із проєктом нового Статуту закладу, головними його завданнями будуть «пошук і відбір спортивно обдарованих дітей і молоді, підготовка спортсменів з олімпійських видів спорту; всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості; забезпечення, організація та проведення інтенсивного та високоефективного навчально-тренувального процесу та ін». Відтак проти подібних нововведень виступили учні і батьки дітей, що навчаються у закладі. Вони наголошують, що ніхто не радився з батьківським комітетом, а їх просто поставили перед фактом. Адміністрація закладу також проти перепрофілювання.

Цікаво і те, що проєкт рішення про перейменування та зміну профілю ліцею з’явився на сайті Житомирської обласної ради лише у п’ятницю, 26 листопада. А вже завтра його мають затверджувати.

При цьому сьогодні у приміщенні Житомирської облдержадміністрації, де завтра відбудеться сесія і куди планують прийти обурені учні та батьки ліцеїстів, встановили рамку-металодетектор.

Нагадаємо також, що у Житомирській обласній адміністрації відбулися кадрові зміни.

Будьте першим, хто прокоментував "Облрада хоче змінити профіль Житомирського обласного ліцею. Адміністрація, учні та батьки – проти."

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*

Exit mobile version