Опитування: чи вплинув Пушкін на житомирську молодь | Times ZT

Опитування: чи вплинув Пушкін на житомирську молодь

Сьогодні чимало дискусій навколо російської культури в Україні. Дехто вважає, що необхідно знести всі пам’ятники, присвячені російським митцям та викорінити все російське та радянське з нашої країни, дехто ж вважає, що у цьому немає сенсу, і пам’ятник чи назва вулиці ні на що не впливають.

Саме тому журналісти «Times.ZT» вирішили дізнатися, чи вплинув Пушкін, як частина російської культури, на житомирську молодь.

«Це пам’ятник Пушкіну. Він збудований до 100-річчя його народження. Процитувати його не можу. Цей пам’ятник краще забрати до музею, йому не місце в центрі міста. Його виготовляли за рахунок житомирян, тому йому є місце – в музеї».

«Пушкіну пам’ятник. Не згадаю нічого, що він писав. Він на мене ніяк не вплинув».

«Пам’ятник Пушкіну. В школі вчив його. Він на мене не вплинув, дещо вчили, але не вплинув».

«Пам’ятник Пушкіну. Я вчила його в школі, в 5-му класі, і чесно, я зараз хочу підписати якусь петицію, щоб не було російської культури в нашій освіті, бо це, відверто кажучи, па#аша. Я хочу перейти на чисту українську, бо не можу терпіти російську. Коли почалася війна в 2014 році, я нічого про неї не знала, бо була в 1 класі, а зараз я вже національно свідома».

«Пам’ятник Пушкіну. Встановили за його творчість. Пам’ятаю щось про дерево, про дуб. Він на мене ніяк не вплинув, шкільна програма, просто вивчили і все. В житті взагалі ніяк не знадобилося».

«Не знаю. Серйозно не знаю, я не місцевий. Ну, Пушкіна вивчали в школі, але я не вважаю його частиною нашої історії».

Нагадаємо, житомирський Танк Т-34-85 на новій локації (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Будьте першим, хто прокоментував "Опитування: чи вплинув Пушкін на житомирську молодь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*