путін обрав найгірший сценарій війни за день до вторгнення – розвідка

путін довго вирішував, коли саме почати війну в Україні. Окрім того, він мав декілька варіантів, як почати вторгнення, і серед усіх – обрав найбільш безглуздий сценарій війни. Про це в інтерв’ю «Українській правді» розповів керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

«У нього було кілька варіантів, як це все реалізовувати. У нього були в принципі абсолютно реалістичні варіанти, які могли досить погано для нас закінчитися в досить короткій перспективі. І був абсолютно безглуздий варіант – відкрита агресія. От з усіх хороших і поганих варіантів рашиський цар обрав найгірший», – заявив Буданов.

Інформація про ймовірний початок повномасштабної війни в Україні з’явилася ще у 2021 році. Тоді суспільство заспокоювали, мовляв, не варто панікувати. За словами Буданова, путін довго визначався з датою наступу. У результаті, остаточне рішення він прийняв 23 лютого:

«Путін прийняв остаточне рішення про початок війни близько 15:00 23-го лютого. До обіду 23-го йшли ще певні вагання, підготовка. До цієї дати він міг використати будь-який варіант. Спираючись на це, і для того, щоб не спричинити завчасної паніки, яку дуже хотіла досягти Росія в Україні, людей інформували, що ситуація контрольована. А такою вона і була».

Нагадаємо, на путіна був скоєний замах – розвідка.

Будьте першим, хто прокоментував "путін обрав найгірший сценарій війни за день до вторгнення – розвідка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*

Exit mobile version