Правила користування сайтом | Times ZT

Правила користування сайтом


Правила користування сайтом (далі – Правила) регулюють умови використання матеріалів, що публікуються на сайті https://times.zt.ua/ (далі – Сайт), який наповнюється матеріалами TIMES.ZT (далі – Адміністрація).

1. Загальні положення

1.1. Ці Правила є обов’язковою умовою між користувачем і Адміністрацією щодо використання Сайту. Користувач зобов’язаний ознайомитися з умовами даних Правил перед початком користування Сайтом.

1.2. Використання будь-яким чином чи способом функціоналу Сайту є безумовною згодою з усіма умовами даних Правил та Політики конфіденційності.

1.3. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни у ці Правила без попереднього оповіщення Користувачів.

1.4. Актуальна редакція Правил розміщується на Сайті за посиланням https://times.zt.ua/rules/ і набирає чинності негайно після її оприлюднення.

1.5. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змін до Правил, це означає Вашу згоду на дотримання правил з усіма його змінами.

2. Використання та обмеження

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, захищені авторським правом і є у володінні чи під контролем Адміністрації або сторони, яка є постачальником контенту.

2.2. Адміністрація дозволяє іншим електронним ЗМІ безкоштовно використовувати матеріали Сайту за умови відкритого гіперпосилання (https://times.zt.ua/) та згадки першоджерела (TIMES.ZT) не нижче другого абзацу або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту). При цьому обсяг використовуваної інформації не повинен перевищувати півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Адміністрації.

2.3. Для друкованих ЗМІ передрук матеріалів Сайту дозволяється лише за письмової згоди Адміністрації.

2.4. Адміністрація надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, скерованого в електронній формі на [email protected], із обов’язковим зазначенням зворотної поштової адреси. Використання матеріалів Адміністрації можливе лише після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

2.5. Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація поширення, переробка, переклад твору, включення як складових частин в інші твори, а також інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права» та чинними міжнародними договорами, згода на застосування яких надана ВРУ у встановленому порядку.

2.6. Через Сайт можна отримати доступ до інших сайтів або до сервісів у мережі Інтернет. Адміністрація не має жодного контролю над цими ресурсами, і користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Адміністрація не несе відповідальності за доступ до таких сайтів, за їхній вміст тощо.

2.7. Адміністрація має право в будь-який час закрити або обмежити доступ до матеріалів та ресурсів на Сайті без попереднього повідомлення Користувачів. При цьому Адміністрація не несе відповідальності за такі дії.

2.8. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання ресурсів сайту, користувач повинен негайно повідомити про це Адміністрацію.

2.9. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав стосовно матеріалів, розміщених на Сайті, повідомляйте на [email protected].

3. Інше

3.1. Адміністрація не провадить обов’язкової перевірки висловлювань і коментарів Користувачів під матеріалами, розміщених на Сайті.

3.2. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

3.3. У разі порушення своїх прав третіми особами Адміністрація змушена буде захищати свої права шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів згідно з нормами чинного законодавства України та повноважних міжнародних інституцій (суб’єктів) захисту порушеного права