Шкіряна курточка — це ідеальний варіант не тільки для байкерської тусовки чи під джинси. У прохолодну пору вона стане стильним доповненням вашої романтичної сукні чи навіть класичного образу. А восени або літніми вечорами допоможе зігрітись й захистити себе від надокучливих комах. Ба більше, існують навіть моделі шкіряних курток, в яких вам буде затишно й комфортно взимку. Велике різноманіття фасонів, кольорових гам та текстур робить її універсальною та актуальною на будь-який випадок життя. Крім того, що такий верхній одяг дуже практичний, він також дозволяє встигати за сучасними тенденціями й модними трендами.
Еко-шкіра та замінники — тренд 2020
У 21 столітті люди все більше дбають про своє здоров’я та екологію навколишнього світу. Саме тому серед бестселерів шкіряних курток лідируючі позиції займають еко-шкіра та замінники, а не натуральна шкіра чи замш. Навіть відомі дизайнери пропонують своїм замовникам пошити шкірянку не з натуральної шкіри, а використавши замінник.
Не повірите, але так званий в народі «дермантин» має свої переваги перед натуральною шкірою:
- по зовнішньому вигляду й не відрізниш, якщо пошито якісно;
- можна повторити будь-яку фактуру, наприклад імітувати крокодилячу шкіру чи шкірний покрив теляти;
- за куртками із еко-шкіри легше доглядати, бо на відміну від шкіряних, їх можна прати в пральній машинці;
- коштують в рази менше, ніж вироби із натуральної шкіри;
- безумовний тренд 2020 — яскраві та кольорові шкіряні куртки, які можна створити саме з еко-шкіри.
Варто зауважити, що еко-шкіра все ж відрізняється від шкірозамінника — цьогорічні тренди диктують на неї шалений попит. Куртку з еко-шкіри можна урізноманітнити вставками з натурального хутра, наприклад, на карманах чи рукавах, що теж цьогоріч в моді.
Серед трендових відтінків та кольорів у 2020 році яскраві неонові, насичені, проте спокійні сині відтінки та навіть темно бордові з зернистою фактурою. Матовий чи замшевий пісочно-сірий або яскравий і насичений фіолетовий колір з вираженим рожевим відтінком фуксії, який підійде для лакових курточок і точно приверне увагу. Nude також не перестає бути в тренді уже третій сезон поспіль. Найчастіше його використовують при пошитті курток-жакетів чи класичних фасонів верхнього одягу. Fired Brick — відтінок обпаленої темного цегли, коричнево-шоколадний колір з червонуватим підтоном, буде універсальним для будь-яких матеріалів.
Ultramarine Green — темний синьо-зелений колір, дуже елегантний, буде добре виглядати на матованій шкірі;
Amberglow — теплий янтарно-помаранчевий відтінок, який ідеально підійде для осені, зігріваючи нас в холодні і тьмяні дні.
Тренди на фасони та моделі
Дизайнери щоразу вигадують різноманітні варіанти шкіряних курток на будь-який смак. Серед них безперечно знайдуться ті, які «западуть в душу».
Наприклад модель бомбер, ідея пошиву якої взята з форми американських льотчиків. Така куртка передбачає манжетку на поясі та объемный крой.
80-ті стайлс: невід’ємні атрибути — це оверсайз, широкі рукави на манжетах, а замість стандартної блискавки — гудзики чи кнопки. Такі куртки часто оформлюють потертостями та навіть своєрідними дірками.
Зазвичай чорні та асиметричні шкіряні куртки, як у байкерів, що мають багато ременів, металічних вставок чи навіть шипів.
Укорочені шкірянки завжди підкреслять вашу талію, проте навіть такі, на перший погляд, елегантні вироби можна поєднати з фасонами бомбера чи тієї ж косухи й зробити більш об’ємними.
Якщо ж ви надаєте перевагу діловому стилю чи «офісній» формі , тоді шкіряні піджаки і жакети — це ідеальний варіант верхнього одягу, який пасуватиме. Такий верхній одяг може бути виготовлений у вигляді укорочених пальто з англійським коміром або тренча.
Будьте першим, хто прокоментував "Шкіряні куртки-2020: матеріали, кольори й фасони"