Скільки коштуватиме тепло для житомирян, бюджетних та інших установ: розрахунки

Через підвищення тарифу на газ, а також підписання меморандуму між Житомирською міською радою та Урядом, винконком ЖМР установив тарифитарифи для підприємства Теплокомуненерго на теплову енергію, виробництво енергії, транспортування енергії, утримання теплових пунктів та тариф на постачання теплової енергії без урахування витрат на  утримання ІТП.

Вартість теплопостачання для жителів міста, бюджетних та небюджетних установ затвердили сьогодні, 8 жовтня, під час засідання виконкому ЖМР.

“Ми зараз встановлюємо тарифи для того, щоб могли на кінець опалювального сезону розрахувати різницю в тарифах. Підписаний меморандум, і ми взяли на себе зобов’язання не підвищувати тарифи, а залишити їх на рівні минулого опалювального сезону. Методика передбачає встановлення різних тарифів з центральним теповим пунктом та без, з індивідуальним тепловим пунктом та навіть для дахових котелень, але, враховуючи меморандум, тариф буде єдиним для всіх, тобто 1 811,36 грн/Гккал. Для бюджетних установ буде застосовано  три тарифи. Це 13 659,63 гн без ПДВ і без транспортування. Тобто рахуємо тариф і виходимо на 3 337 грн. Це звичайно значно більше, ніж в минулий період, але ми бачимо , які зараз проводять тендера, і ціна природного газу на площадках складає 52 тис грн за тисячу м3”, – пояснив заступник голови Житомирської міської ради Сергій Кондратюк.

Проте заступниця мера Світлана Ольшанська пояснила, що поки в місті не підписують договори з бюджетними установами, адже сподіваються, що після наради Міністра розвитку громад на території України Олексія Чернишова по забезпеченню газом бюджетних установ, це питання буде врегульовано. 

‘”Ми прогнозуємо, що на кінець опалювального сезону різниця в тарифах складе близько 36,4 млн грн. Ціна для небюджетних установ складе 4 652,82 грн/Гккал”, – повідомив начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.

“Для населення все залишиться на рівні минулого року. Люди не відчують змін. Але ми бачимо, що наразі має врегулюватися до кінця питання про 36 млн грн. Тому що меморандум не є підставою. Кошти поки не закладені в державному бюджеті, але на сьогодні є всі переконання й обіцянки, що міста отримають цю різницю”, – сказала Світлана Ольшанська.

Будьте першим, хто прокоментував "Скільки коштуватиме тепло для житомирян, бюджетних та інших установ: розрахунки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*