Спортсменка з Житомирщини стала переможницею на Чемпіонаті України з боксу

17-річній Анні Сезько вдалося продемонструвати найкращий результат та здобути перше місце на змаганнях.

Про це повідомили у прес-службі Житомирської обласної державної адміністрації.

Турнір з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчаток проходив упродовж кількох днів, з 28 вересня по 4 жовтня, в місті Харків.

Загалом за головні винагороди на чемпіонаті України з боксу замагалися більше 250 учасниць з усіх регіонів нашої країни.

У ваговій категорії до 69 кілограмів переможницею стала спортсменка з Житомирської області Анна Сезько. Дівчина успішно виборола перемогу в учасниць з Вінниці та Запоріжжя.

17-річна Анна Сезько проживає у Коростишеві та навчається на першому курсі Житомирського державного університету ім. І. Франка.

Нагадаємо, що житомирська спортсменка виборола два “золота” та “срібло” на міжнародних юнацьких змаганнях.

Будьте першим, хто прокоментував "Спортсменка з Житомирщини стала переможницею на Чемпіонаті України з боксу"