Впродовж п’яти днів, з 23-го по 27-е травня, у Чехії проходив Кубок світу з рукопашного бою “Dragon World Cup”, на якому успішно відзначився студент ЖНАЕУ.

Відповідну інформацію повідомили у прес-службі університету.

На запеклі поєдинки до чеського міста Карвіна з’їхалися спортсмени з різних куточків світу.

Житомирщину на цих змаганнях представляв Іван Тимчишин, вихованець екологічного факультету Житомирського національного агроуніверситету. Юнак виступав у складі збірної команди України.

У своїй ваговій категорії “до 72 кілограмів” студент виборов першість та став володарем Кубку світу, а наша українська збірна показала накращий результат і здобула золото під час командного заліку.

А ми нагадуємо, що напередодні волейбольний клуб «Житичі» виборов три перемоги поспіль на старті Кубку України.

Будьте першим, хто прокоментував "Студент Житомирського агроекологічного університету став володарем Кубку світу з рукопашного бою (ФОТО)"