«…тАту, можна я наб’ю татУ?..»

Вони можуть бути де завгодно: руки, ноги, живіт, груди, спина. Найбільш відважні прихильники тату роблять їх навіть на обличчі та волосистій (!) частині голови. Є екстремали та естремалки, які вкривають татуюванням інтимні частини тіла… Для чого це все?..

Модні малюнки, незвичайні поєднання кольорів, таємничий зашифрований сенс та енергетичний посил. Одні роблять їх задля краси, інші на щастя, а дехто – «за компанію». Мистецтво тату виникло вже давно, однак не втрачає своєї популярності й сьогодні.

Як обрати професійного майстра

Запитайте чим та як він обробляє інструменти, яку використовує фарбу. Процес має бути стерильним, голки одноразові, фарба гіпоалергенна.

Ознайомтеся з роботами цього майстра. Важливо побачити стиль майстра, його техніку та професіоналізм, щоб результат не був для вас неприємним сюрпризом.

Узгодьте ціну.

Професіонал не буде набивати вам що попало. Тату має підходити до пропорцій тіла, щоб у результаті воно було гарним та естетичним.

Справжній майстер не буде шкодити людині через бажання вигоди. Він ліпше відмовить клієнту, ніж зробить на його тілі якесь безглузде тавро.

Помилки та проблеми

«Партак»: саме так називають зіпсовані тату. Такі тату можуть зробити халтурщики, недосвідчені майстри або самоучки.

Видалити некрасиве тату можна, але слід пам’ятати, що це процедура неприємна і болюча. Та й по грошах дорожча від самого нанесення тату! Середня ціна на видалення тату по розміру з пачку цигарок буде сягати близько 200 доларів.

В один момент видалити тату зі шкіри не вийде. Це процес  тривалий. Такі процедури можуть продовжуватися протягом кількох років.

Багато з тих, хто зробив тату один раз, повертаються до тату-салону знову і знову. Бажання набивати тату постійно може перерости на так звану «синю хворобу». Такі люди мають гостру психологічну залежність від тату. Їм потрібна допомога психолога, а іноді й психіатра.

Протипоказання до тату

Цукровий діабет, вживання інсуліну.

Тяжкі соматичні хвороби:  дихальної системи , нервової системи, органів травлення, порушення обміну речовин, хвороби системи кровообігу.

Дерматити, псоріаз, інші інфекційні ураження шкіри.

Значні висипання на ділянці шкіри, де планується тату.

Погана згущуваність крові, гемофілія.

Прийом антибіотиків чи проходження курсу хіміотерапії.

Алергія на метали та їх хімічні сполуки. При інших алергіях потрібна індивідуальна консультація лікаря, з приводу того, чи можна при ній робити тату.

Схильність до колоїдних рубців.

Алкогольне або наркотичне сп’яніння.

Епілепсія та інші психічні захворювання.

Тату не слід робити, коли у клієнта поганий настрій, спонтанно, після вечірок або в нетверезому стані. Самопочуття людини зміниться, а от малюнок на шкірі залишиться на довго. Можливо, на все життя.

Жінкам та дівчатам від тату радять відмовитись під час менструації, вагітності та лактації.

Які тату набивати не слід

Руни – письмо давніх германців. Язичницькі та міфологічні символи.

Їх значення розуміють не всі та не в повному обсязі. А тому неправильно нанесений символ може суттєво вплинути на долю та змінити життя людини. Іноді не в кращу сторону…

Кольори

Однотонні або різнобарвні. Кожен обирає те, що до вподоби саме йому. Найпоширеніший колір – чорний. Він найбільш чіткий, практичний та не набридливий. Його використовують не лише для самого малюнку, а й для обрамлення його контуром та створення тіней.

Фіолетовий колір в тату називають кольором благородства, мудрості та витонченості. Він має заспокоювати  та викликати довіру.

Зелений та синій кольори створюють комфортну атмосферу, що поєднана з відчуттям безпеки. Синій ще називають кольором стабільності та вдоволеністю життям. Він символізує вічні цінності. Дуже часто його поєднують з чорним. Разом вони виглядають дуже вдало.

Яскравий жовтий стимулює творчі здібності та приваблює, але тільки якщо використовувати його в міру. Його надлишок може викликати агресивний настрій та почуття тривоги.

Червоний – найбільш пристрасний і емоційний. Він заряджає енергією та підіймає настрій. Такий колір обирають впевнені в собі люди. Однак, його негативною стороною є те, що він підсилює нервову напругу. Саме тому, його радять використовувати в тату дуже акуратно та в місцях, де його бачитимуть не всі. Червоний гарно поєднується з білим, жовтим або чорним.

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "«…тАту, можна я наб’ю татУ?..»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*