У суботу, 11 квітня, житомирський ФК «Полісся» поступився у скандальному матчі ФК «Чорноморець» з Одеси, з рахунком 2:1.

В 21 турі чемпіонату України з футболу Першої ліги житомирский ФК «Полісся» зустрівся з одним із лідерів Першої ліги ФК «Чорноморець» в м. Одеса. Вже у першому таймі, на 30 хв, одесити забили гол у ворота житомирян, демонструючи свою перевагу. «Жовто-зелені» також намагалися огризатися та створювали небезпечні моменти для «Чорноморця», проте з рахунком 1:0 на користь суперників команди пішли на відпочинок.

Після перерви, на 66 хвилині гри, «поліський вовк» Василь Грицук закотив між ноги воротарю одеситів гол. Рахунок зрівняли, 1:1. Тож вболівальники могли цілком розраховувати на нічию з одним із лідерів Першої ліги. Проте, через те, що Галенков замість м’яча влучив по супернику, арбітр у компенсований час призначає пенальті, і пробиває його Коркішко. З першої спроби Коркішку не вдалося забити гол, завдяки Маханькову. Проте арбітр зафіксував у воротаря житомирян вбігання до удару або ж те, що ноги відірвав і пішов вперед до удару воротар. Тому Коркішко знову посягнув на ворота «жовто-зелених», і з другої спроби йому вдалося забити гол. Рахунок 2:1.

Такі моменти не могли залишитися без бурхливих емоцій житомирян. Стримати своє обурення не змогли не лише футболісти, вболівальники, а й головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко, за що він отримав від арбітра червону картку.

«Те, що сталося сьогодні — згадав 90-ті роки, коли приїжджали на виїзди, у тебе було мало шансів виграти матч. Сьогодні те саме сталося з нами. Рідко коментую дії судді, але те що зробив суддя і його бригада — це, чесно… Я давно такого не бачив. Мені дуже шкода, що у нас 21-е століття на дворі, а ми повернулися, застрягли в 90-х деякі люди. Те, що зробили судді — просто вбили нашу команду. Я вважаю так, ніхто мене в цьому не переконає. Що суддя не бачить пенальті відразу ж, коли атакуємо, одному гравцю потрапляє в руку, другому потрапляє в руку, і він каже, що це природне положення рук. А потім на 90-й хвилині ставить пенальті, це класичне вбивство команди „Полісся“ сьогодні. Я поважаю клуб „Чорноморець“ і вболівальників. Я грав в цьому клубі. Але я перестав поважати тих людей, які зробили все для того, щоб „Чорноморець“ домігся результату. Хто це — я не знаю, це не моя справа, але нехай вони знають, що я перестав їх поважати, хто це був — мені все одно», — прокоментував Сергій Шищенко.

«Що стосується гри, вона була хороша. Розуміли, що „Чорноморець“ — хороша команда, агресивна, з гарною підбіркою гравців, і нам буде складно протидіяти їм. Але ми намагалися високо пресингувати, коли щось виходило, ми створювали проблеми одеситам. У першому таймі у нас багато чого не вийшло, в другому ми непогано діяли на контратаках, і не так дозволяли грати агресивно „Чорноморцю“. Хочеться, щоб якість нашої гри була краще. Нема за що дорікнути хлопцям. Вони старалися, вони грали до кінця, боролися з тим свавіллям, який був сьогодні на полі», — сказав Шищенко.

Така гра не могла залишити байдужими гравців ФК «Полісся». У коментарях для Times. Zt Андрій Понєдєльнік поділився своїми відчуттями:

«Емоції не можу передати словами. Розпач — напевно той стан, який зараз у мене. Я не хочу коментувати дії суддів, уже нічого не змінити, ми стараємось вигравати і порадувати наших вболівальників, а судді „роботу роблять“. Я думаю всі бачили, на скільки ми віддавались заради позитивного результату. Перший тайм не скажу, що провальний. Були непогані нагоди і могли використати наші сильні сторони якісніше. По другому таймі, зіграли більш активніше в атаці і дисциплінованіше в захисті, що і призвело до забитого м’яча. Ну і після забитого нами голу, суддівські незрозумілі рішення поставили крапку в цьому матчі. Нам дуже потрібна підтримка наших вболівальників, не шукайте в чомусь чи в комусь причини наших невдач. Це футбол, тільки об‘єднавшись з вами, ми зможемо досягати найвищих висот. Дуже дякую вболівальникам, які підтримують і вірять».

Будьте першим, хто прокоментував "«Те, що зробили судді — просто вбили нашу команду» : житомирський ФК «Полісся» зі скандалом поступається ФК «Чорноморець»"