Вчора, 7 жовтня, збірна України з футболу програла збірній Франції у товариському матчі з рахунком 1:7. Критики, експерти, ЗМІ та фани встигли визнати цей матч найбільш провальним за всю історію існування національної команди.

«Україна — Франція: найбільш розгромна поразка», «Дива не сталося. Україна в знекровленому складі поступилася Франції», «Україна у нокауті 1:7: антирекорд на десятиліття, «дві хвилини залишились — потерпіть»… Саме такі заголовки можна побачити у новинах про футбольний матч між збірними України та Франції.

Навіть найбільші оптимісти не сподівалися на перемогу збірної України проти чемпіонів світу — збірної Франції, але такого розгрому не очікували навіть песимісти.

«Ослаблена безпрецедентними кадровими втратами збірна України капітулювала перед чемпіонами світу — збірною Франції», — саме так коментують цю гру.

Чому? Варто зазначити, що українці вийшли на поєдинок в абсолютно експериментальному складі, адже через коронавірус та травми, збірна України втратила 14 гравців. Навіть, легендарний воротар Олександр Шовковський, який був заявлений, не з’явився.

«З перших хвилин українцям не вистачало зіграності. У той же час Франція зловила кураж. Вже на 9-й хвилині 17-річний вундеркінд Едуарду Камавінга виявився спритнішим за всіх у штрафному і «розмочив» рахунок. На 24-й і 33-й відзначився капітан французів Олів’є Жиру, який проводив 100-й матч у складі збірної. На 39-й хвилині хет-трик у ювіляра «вкрав» Віталій Миколенко, зрізавши м’яч у власні ворота. Жиру «подякував» юного українця, поплескавши його по голові. Результат першого тайму — 4: 0. На 53-й Віктор Циганков сольно пройшов по центру, пробив під опорну ногу воротарю і відквитав один гол. Однак на 65-й Корентен Толіссо більярдним ударом забив п’ятий м’яч французів. На 82-й Кіліан Мбаппе поодинці накрутив всю оборону і забив в стилі «зубастика» Роналдо. На 89-й Антуан Грізманн поставив крапку в матчі: відзначитися йому допоміг рикошет від Забарна»,- пише «Курс України».

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів в післяматчевій прес-конференції, що тренерський штаб поставив саме такий склад на матч з перспективою на слідуючі матчі у Лізі Нації проти Німеччини (10 жовтня) та Іспанії (13 жовтня).

«Порівнювати наші дві команди наразі неможливо, але деякі відрізки в нашому виконанні були непоганими — зокрема, початок другого тайму. Франція — чемпіон світу, на жаль, ми не змогли привезти наш найкращий склад, щоб якось намагатися конкурувати з нею», — прокоментував Шевченко.

Будьте першим, хто прокоментував "У феєричному розгромі збірної України проти Франції звинувачують експериментальний склад від тренерського штабу"