У сквері на Театральній нарешті з’явилися дерева

14 молодих дерев: в’язів, магнолій, ялівцю, кленів, катальп та сосен висадили у сквері на розі Театральної та Великої Бердичівської у Житомирі.

«Сьогодні висадили чотири в’язи на штамбі та одну магнолію. Вчора – вісім кущів ялівцю. Раніше висадили два платани, один клен червоний та два шаровидних, дві катальпи. Вчора також висадили ще шість великих кущів барбарису», – зазначає Олександр Волокіта, директор КП «Зеленбуд».

За задумом головного архітектора міста Ольги Бронштейн озеленення скверу буде втілювати гармонійне співвідношення дерев та клумб.

«Завдяки барбарису ми зможемо отримати гарний колір, кожна клумба буде складатися з поєднання жовтого, червоного та зеленого кольорів. А ялівець і взимку даватиме зелений колір скверу», – наголошує Ольга Вікторівна.

Закупівлю та посадку дерев наразі здійснює ДП «Фаворит ОТП», власницею якого є депутат житомирської міської ради Олена Розенблат.

«Ми як підрядник здійснюємо капітальний ремонт тротуарів по вулиці Театральній (від вул. Київської до вул. Великої Бердичівської), в тому числі й реконструкцію скверу з озелененням. Для нас важливо, щоб цей сквер був гарним, затишним і радував наших містян», – зазначає депутатка.

Нагадаємо, що масове зрізання дерев під час реконструкції даного скверу викликало неабиякий шквал негативу серед містян.

Будьте першим, хто прокоментував "У сквері на Театральній нарешті з’явилися дерева"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*

Exit mobile version