У суботу, 13 лютого, у чемпіонаті України з індорхокею серед команд Вищої ліги команда з Житомирської області «Політехнік-Старт» поступилася Збірній Чернівецької області, з рахунком 1:9.

Вже кілька днів, з 11 лютого, у Житомирі проходить чемпіонаті України з індорхокею серед команд Вищої ліги. 13 лютого у ТРК «ФОК» у двобої зустрілася команда з Житомирської області «Політехнік-Старт» зі Збірною Чернівецької області. Поєдинок закінчився з рахунком 1:9 на користь чернівчан.

Заключні ігри та нагородження відбудуться у неділю, 14 лютого, у ТРК «ФОК».

Довідка: Індорхокей — один з ігрових видів спорту, різновид хокею на траві. Але на відміну від традиційного хокею на траві, він не входить в олімпійську програму. Матчі індорхокею проводять у приміщенні, майданчик якого має бути 20Х40 метрів. З кожної команди на гральному полі має бути по 6 гравців — 5 польових та 1 воротар. Ключки та м’ячі схожі з тими, що використовуються в хокеї на траві, але, як правило, вони легші. Гравцям заборонено бити по м’ячу, його можна тільки просувати або відхиляти, також м’яч не можна піднімати з майданчика в повітря. Гра триває два тайми по 20 хвилин.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі проходить чемпіонат України з індорхокею серед команд Вищої ліги (ФОТО)"