У Житомирській міськраді проводять обшуки – триває досудове розслідування

Сьогодні, 10 червня, близько 13 години в приміщенні Житомирської міської ради, а також в Управлінні капітального будівництва Державне бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України проводили обшуки. Причину розслідування поки не відома, начальник УКБ Вячеслав Глазунов зазначив, що прокоментувати сьогодні нічого не може, адже заборонено.

“Зараз перевіряють ще близько 10 об’єктів”, – додав Глазунов.

“Коментувати ми не можемо – це може зробити тільки слідчий. Відповідно до слідчих дій ця інформація є конфіденційною, співробітники не мають права розголошувати деталі досудового розслідування – це заборонено законом й тягне за собою кримінальну відповідальність”, – розповів один зі співробітників, що здійснював обшук.

Прес-служба територіального управління СБУ повідомила, що даних  стосовно обшуків у Житомирі в них поки немає, проте у ДБР пообіцяли тримати в курсі справи.

“Я не можу поки що розповісти деталі справи, можу лише підтвердити, що справді наші працівники територіального управління Державного бюро розслідувань, що розташоване в місті Хмельницькому, проводили обшуки. За їх результатами згодом підготуємо інформаційне повідомлення та опублікуємо на офіційному сайті”, – сказала працівниця прес-служби ДБР.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській міськраді проводять обшуки – триває досудове розслідування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*