Українська збірна з футболу вперше в історії здобула світову першість

Поєдинок збірної України та національної команди Південної Кореї завершився з рахунком 3:1 на честь наших земляків.

Фінальний матч молодіжного чемпіонату світу проходив на міському стадіоні в Лодзі, що у Польщі.

Перший тайм відіграли внічию – 1:1. Збірна України пропустила гол з пенальті ще на самому початку матчу. Однак вже на 34-ій хвилині матчу форвард столичного “Динамо” Владислав Супряга порівняв рахунок.

На другий тайм команда Олександра Петракова вийшла не менш зарядженою і на 53-й хвилині повела в рахунку.  Дубль оформив форвард “Динамо” Владислав Супряга – нападник впевнено реалізував вихід один-на-один після розрізної передачі від Єфима Коноплі.

Збірна Кореї до останнього атакувала на ворота “синьо-жовтих”, аж поки Георгій Цитаїшвілі не забив третій м’яч збірної України у цій грі.

Таким чином, збірна України U-20 вперше в історії виграла світову першість. У попередні розіграші українці доходили лише до 1/8 фіналу.

А ми нагадаємо, що триатлет з Житомира став бронзовим призером на Чемпіонаті світу.

Будьте першим, хто прокоментував "Українська збірна з футболу вперше в історії здобула світову першість"