Український нардеп деркач – агент росії – СБУ | Times ZT

Український нардеп деркач – агент росії – СБУ

СБУ викрила агентурну мережу гру рф, до якої входив народний депутат України андрій деркач. Він курував створення низки приватних охоронних підприємств у різних областях, щоб використати ці структури для швидкого захоплення України. 

Оперативна розробка мережі велася давно, але остаточно СБУ нейтралізувала її на початку війни, затримавши колишнього помічника нардепа ігоря колєснікова. Власне, він, являючись негласним співробітником гу гш рф із позивним «Ветеран», був зв’язківцем і фінансовим кур’єром між спецслужбами рф і деркачем.

На реалізацію своїх планів гру виділяло по 3-4 мільйони доларів США раз на кілька місяців. Як свідчать матеріали слідства, значна частина цих коштів осіла в кишенях деркача. 

Сам колєсніков після затримання пішов на угоду зі звинуваченням і дав багато цікавих свідчень. У травні суд вже оголосив йому вирок за державну зраду. Відтак він розповів деталі діяльності мережі та відведену їй роль у підготовці до повномасштабної війни.

«Під час входження військ, коли буде зрозуміло, що міста здаються, ці ЧОПи (частные охранные предприятия – авт.) повинні були забезпечувати проходження техніки, сідати на броню з російськими прапорами, і таким чином забезпечувати мирний вхід у міста», – пояснив колєсніков.

Також він розповів, що гру при захопленні столиці планувало використовувати дві бригади спецназу і сили спецоперацій, які мали зайти з території білорусі. Звідти – швидко просунутися до Києва, захопити Урядовий квартал і зібрати віче у Верховній Раді, яке б проголосувало за створення нового уряду.

Нагадаємо, російський олігарх організував незаконний бізнес на Житомирщині.

Будьте першим, хто прокоментував "Український нардеп деркач – агент росії – СБУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*