В Україні дефіцит палива: що робити водіям?

У кінці квітня українські водії стикнулися з таким поняттям, як дефіцит палива. Придбати бензин і газ можна було лише за спеціальними талонами. Станом на 29 квітня, серйозні черги за паливом знову з’явилися на заправках в Києві.

Натомість, в КМДА пояснили, що дефіцит палива справді спостерігається, проте це не є проблемою. 

«Сьогодні немає проблем із використанням громадського транспорту. З іншого боку, не бачу великої потреби на сьогоднішній день переміщатися містом. У нас зараз інші пріоритети забезпечення пальним», – пояснив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Фахівці ж прогнозують, що Україна не зможе швидко вийти з паливної кризи. Очікується, що найближчі кілька тижнів будуть напруженими, і мережі АЗС зможуть запровадити серйозніші обмеження на продаж палива.

У Житомирській області знайти пальне також непросто. Водії все частіше цікавляться, де можна заправити транспорт. 

Вартість А-95+ варіюється від 35-37 грн/л. Є такий бензин лише на заправці «ОККО» та «Авиас».

Ціна на А-95 – від 34-36 грн/л. Заправити авто 95-м можна на таких заправках: «ОККО», «WOG», «Авиас», «Укрнафта», «Укр-Петроль», «UPG» та «Фактор».

Вартість А-92 – від 33-35 грн/л. Придбати його можна на заправках: «ОККО», «WOG», «Авиас», «Укрнафта», «Укр-Петроль», «UPG» та «Фактор».

Ціна ДП Газ – 30 грн/л. Проте є газ тільки на трьох заправках – «ОККО», «Авиас» та «UPG».

Проте, щоб заправити автомобіль, необхідно простояти в великих чергах. Тому, найбільш оптимальний варіант на час війни – користуватися громадським транспортом, по можливості – ходити пішки, якщо, звісно, ви не перевозите допомогу, чи вимушені використовувати автомобіль. 

Нагадаємо, «купи сукню – заправ бус»: житомирянка продає одяг власного бренду на паливо для гуманітарних вантажів (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні дефіцит палива: що робити водіям?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*