Ветерани футболу провели майстер-клас для житомирських десантників (ФОТО)

Сьогодні, 21 листопада, Національна збірна України з футболу серед ветеранів обіграла збірну команду ДШВ «Купол 95» з рахунком 4:9.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся товаристський матч між Національною збірною України з футболу серед ветеранів та житомирською командою ДШВ «Купол 95». Матч одразу обіцяв бути цікавим, адже на стадіоні з’явилися легенди футболу Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук, Сергій Шищенко та багато інших. Про свої наміри показати, що є ще «порох у порохівницях» ветерани заявили одразу, адже перший гол у ворота «Куполу 95» відбувся приблизно на 23 секунді першого тайму.

Далі вони свою позицію активно відстоювали і завершили перший тайм з рахунком 5:1 на користь ветеранів футболу.

У другому таймі десантники трохи «піднапружились» і почали активніше атакувати суперників. Проте, ані підтримка побратимів, ані молодий здоровий дух та настанови командира не допомогли житомирській команді «Купол 95» перемогти чи, хоча б, зрівняти рахунок.

Тому в результаті такого товаристського поєдинку до Дня десантно-штурмових військ між Національною збірною України з футболу серед ветеранів та збірною команди ДШВ “Купол 95, досвід переміг молодий і сильний дух з рахунком 9:4.

Будьте першим, хто прокоментував "Ветерани футболу провели майстер-клас для житомирських десантників (ФОТО)"