Власнику будівель парку у Бердичеві не дозволили їх реконструювати (ВІДЕО)

Реконструкцію майнового комплексу розглянули на містобудівній раді у Бердичеві. Розташований він у міському парку культури і відпочинку. Мова про три будівлі: громадський туалет недалеко від вхідної арки; приміщення адмінбудівлі парку; а також колишній більярдний клуб. З 2001-го року на них викуплені корпоративні права. Нині будівлі є приватною власністю, але розташовані на орендованій у міста землі.

«Ці приміщення побудовані деякі ще в 70-их, деякі в 90-их роках, – старі. Не відповідають естетичним нормам. Ми хотіли зробити реконструкцію цих приміщень для того, щоб коли почнеться реконструкція самого парку, його територій, то щоб ці приміщення не різали око, скажемо так», – розповідає Галина Кичкирук, представник ТОВ «Парк культури і відпочинку».

На засіданні ради ТОВ «Парк культури і відпочинку» представило поки ескізні пропозиції реконструкції. Планують добудувати поверхи у будівлях. Керує товариством Василь Ревега, його брат Олександр – кінцевий бенефіціар. Туалет обіцяють безкоштовним і доступним для всіх. Колишній більярдний клуб, кажуть, теж заживе новим життям. Адмінбудівля, згідно ескізних пропозицій, стане 2-поверховою. Але у ході засідання у присутніх виникло багато питань. Зокрема, кажуть, проекти мають бути окремими по кожному об’єкту. Пропозиції містобудівна рада зрештою не підтримує і знімає з розгляду питання. Ескізи поки відправлено на доопрацювання.

«Я так розумію, що громадські були присутні, тим більше зараз представники кандидатів на різні рівні влади підняли це питання. Це частково і передвиборчі були зауваження. Але на цьому життя не зупиняється, нічого,. Парк треба ремонтувати, будівлі треба ремонтувати», – коментує заступник міського голови Бердичева Сергій Онофрійчук.

Галина Кичкирук говорить: нині за оренду землі ТОВ «Парк культури і відпочинку» щороку платять 200 тисяч гривень. Вони самі оплачують освітлення, ремонтують лавки, зробили на території східці.

«Постійно робимо ремонт, підтримуємо його в діючому стані. Знову ж таки комплексно робили реконструкцію і реставрацію арки міської. Постійно підтримуємо всі забори, освітлення парку зроблено нами», – каже Галина Кичкирук.

У міській раді кажуть: сподіваються на Фонд регіонального розвитку. До Житомирської ОДА вже відправили проект реконструкції всього парку.

«Доріжки, лавки, освітлення, повністю ландшафт, облаштування дитячих майданчиків, ігрових майданчиків, велодоріжки. Сад сакури, облаштування санвузла», – каже Сергій Онофрійчук.

І це далеко не увесь перелік, який може обійтися державі і місту у 12 мільйонів 700 тисяч гривень. Бердичів заплатить 30 % від суми.

Нині асфальтне покриття на території практично усього парку непридатне для прогулянок, особливо з дитячими візочками. Люди мають бути пильними, щоб не підвернути ногу. Зона відпочинку наче перетворилась на смугу перешкод. Чиновники надіються, що держава допоможе фінансово поліпшити місце відпочинку бердичівлян.

Будьте першим, хто прокоментував "Власнику будівель парку у Бердичеві не дозволили їх реконструювати (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*