«Виборча сплячка» у Житомирі: кандидати чекають рішення Конституційного суду – яке їм вже відоме

За даними декількох столичних інсайдерських джерел, Конституційний суд України з ймовірністю понад 90% ухвалить рішення, яке перенесе парламентські вибори на осінь. Саме тому у Житомирі спостерігається «виборча сплячка»: ніхто з кандидатів-мажоритарників не хоче викладати карти на стіл і розпочинати активну виборчу кампанію. Всі чекають рішення суду, оскільки «швидка» кампанія (а це трохи більше місяця) і «тривала» кампанія (декілька місяців) – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. «Тривала» кампанія вимагає зовсім іншої методики планування PR-заходів і передбачає іншу динаміку її ведення.

І ось з’явилися перші «дзвіночки», які підтверджують цю інформацію. Голова ЦВК Тетяна Сліпачук стверджує, що Конституційний суд не може зупинити вибори своїм рішенням – а може буцімто лише визначити конституційність указу президента про розпуск Верховної Ради. З якого б це дива голова ЦВК так раптово почала перейматися цією проблемою? Адже 18 червня КСУ, як відомо, лише продовжив розглядати справу. І нічого більше.

Стали відомими також деякі сенсаційні подробиці виборів по-житомирськи. У місті утворився багатопартійний симбіоз, першу та другу скрипку в якому грають наділені владою члени партії «Європейська солідарність» (колишній БПП) та деякі особи з керівництва місцевою філією «Слуги народу». До цього симбіозу з різних боків та з різним ступенем занурення «притуляється» й дехто з колишніх членів фракції ВО «Батьківщина», яку офіційно ліквідували у Житомирській міськраді. А на додачу ще й місцеві націоналісти та члени партії Смєшка «Сила і честь».

Іншими словами, «порохоботи» те «зеботи» криють один одного останніми словами на інформаційних сайтах та у соціальних мережах. А в цей час у владних коридорах Житомира між представниками цих двох політичних сил панує консенсус, хоча «на людях» вони і вдають антагоністів. Мета цього протиприродного, на перший погляд, симбіозу, дуже проста: владний клан Житомира хоче залишитися при владі і не втратити доступ до фінансових потоків. Саме для цього клан об’єднався – і саме для цього хоче провести у Верховну Раду узгодженого кандидата. За даними інсайдерів, найбільш ймовірним таким кандидатом є Борислав Розенблат. Щоб отримати знову депутатський мандат, він, подейкують, готовий здійснити карколомний трансфер з БПП/ЄС до «Слуги народу».

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Виборча сплячка» у Житомирі: кандидати чекають рішення Конституційного суду – яке їм вже відоме"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*