Як з користю провести карантинний період – безкоштовні онлайн-курси та програми

Перший в історії України карантин через пандемію COVID-19 розпочався так неочікувано, що, певно, зараз тисячі людей не знають, чим зайнятись, сидячи вдома на самоізоляції. Звичайно, що дистанційну роботу, навчання, догляд за дітьми чи домашні справи ніхто не відміняв, але щоб провести свій вільний час цікаво та з користю – “ловіть” підбірку онлайн розваг.

Через карантин велика кількість курсів, трансляцій кіно, вистав та інших культурних програм тепер стали відкритими й безкоштовними в онлайн-доступі.

Державна опера у Відні 

Навіть в Австрії через тритижневий карантин тепер безкоштовно транслюватимуться записи опери та балету онлайн від Віденської державної опери. Тому щодня, з 15 березня, трансляції розпочинатимуться о 18:00 й будуть у відкритому доступі протягом 24 годин. Щоб подивитись трансляцію перейдіть на платформу: www.staatsoperlive.com, зайдіть під своїм акаунтом або зареєструйтеся як новий користувач.

Філармонія у Берліні

Сотні концертів ви можете переглядати безкоштовно за промокодом BERLINPHIL до 31 березня. 

Спочвтку зареєструйтесь, адже це  дозволить вам отримати доступ до Цифрового концертного холу та архіву відео з інтерв’ю з диригентами та виконавцями.

Серед відкритого асортименту концертів симфонії Моцарта, Чайковського, авангардний Людвіг ван Бетховен від молодіжного оркестру, Стравінський, Рахманін — і ще багато іншої музики.

Метрополітен-опера

Опера, що знаходиться в Нью-Йорку, проводить стріми записів постановок на своєму сайті. Вистави: «Кармен Бізе», «Богема» Пуччіні, «Травіата» Верді та безліч інших.

Трансляції розпочинаються о 19:30 за американським часом та залишатимуться у вільному доступі на домашній сторінці metopera.org протягом 20 годин.

Український Театр імені Леся Курбаса у Львові

Вмостившись під теплою ковдрою з чашкою ароматної кави можна насолодитись наступними архівними виставами театру на платформі YouTube:

1. «Сни» за Федором Достоєвським, 1991 рік

за романом «Злочин і кара» Ф. Достоєвського

2. «Між двох сил» за Володимиром Винниченком

3. «Двір Генріха ІІІ» (друга дія), 1990 рік

за Олександром Дюма, містерія-забава в трьох діях

4. «Маруся Чурай» за Ліною Костенко

Сучасні українські фільми та мюзикли

На онлайн-платформі «Такфлікс» можна абсолютно легально дивитись нові українські фільми. Для цього потрібно замовити доступ, який коштує 60 гривень на тиждень.

Для перегляду вже доступна документальна трагікомедія Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», мюзикл Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня», стрічка Корнія Грицюка «2020. Безлюдна країна» та еротична драма Марисі Нікітюк «Коли падають дерева».

Розмальовки в PDF  від європейських музеїв

Нью-Йоркська академія медицини ініціювала створення розмальовки Color Our Collections. З 2016 року вони почали запрошувати до співпраці різні бібліотеки, архіви, музеї та культурні установи з усього світу. Тому зараз у вільному доступі є 113 архівних заготовок для малювання.

Курси каліграфії

Від білоруської студії Calligraphy.by (курс «Основи каліграфії»). 

Освоїти кілька тем з курсу можна не виходячи з дому. Серед них: основи техніки письма, кирилична в’язь, італійський курсив та інші.

Безкоштовний майстер-клас з акварелі

Українська художниця та майстриня Христина Стринадюк проводить безкоштовні онлайн-заняття акварелі та ліногравюри. За деталями переходьте за посиланням на Instagram сторінку майстрині.

Спортивні онлайн-курси

З початком карантину й до 1 квітня спортивний додаток Down Dog буде безкоштовним. Тут пропонують йогу, HIIT, 7-хвилинні тренування та інші спортивні розваги.

Курс із просування в соцмережах

Андрій Шатирко є автором безкоштовного онлайн-курсу з просування. 14 запрошених спікерів, 31 година контенту. Тут ви знайдете поради: як відкрити онлайн-школу, як просувати особистий бренд, зокрема, в інстаграмі, як працювати з Telegram-каналами та як тримати самодисципліну. За деталями переходьте сюди.

Інтелектуальні ігри-онлайн

The GAME.ua запустили благодійний онлайн-марафон з проведенням ігор у форматі «Що? Де? Коли?». Брати участь у грі можна 4 рази на тиждень до закінчення карантину. Ігри розраховані не тільки для школярів і студентів, а й для інших активних класів населення. Перед початком гри учасників також запрошуватимуть зробити пожертви для українських благодійних фондів. 

Вивчення іноземних мов

EnglishDom відкрила доступ до сервісу ED Words для учнів і студентів. За допомогою мобільного додатку ви можете вивчати англійську за алгоритмом повторень та гейміфікації. Загалом в ED Words більше 28 тисяч англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: Фільми, Топ 100 дієслів, Словник Геймера, Футбол та ін., крім цього, є можливість створювати свої набори.

Будьте першим, хто прокоментував "Як з користю провести карантинний період – безкоштовні онлайн-курси та програми"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*