Євро-2020: Україна перемогла Швецію і потрапила в плей-офф

29 червня у Глазго збірна України обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1 і вийшла в ¼ Чемпіонату Європи по футболу.

Перший м’яч опинився у воротах шведів на 27 хвилині матчу. Проте до кінця першого тайму збірній Швеції вдалося відігратися. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Другий тайм хоч і був досить напруженим, проте тривалий час не приносив ніяких суттєвих змін в рахунку. І лише на 120 хвилині матчу Артем Довбик ударом головою пробиває ворота шведів – 2:1.

Завдяки перемозі Україна пройшла до чвертьфіналу.

3 липня в Римі українці зустрінуться зі збірною Англії.

Нагадаємо, що 13 червня збірна України в стартовому матчі зустрілася в Амстердамі з командою Нідерландів. Поєдинок закінчився поразкою українців.

17 червня команда України зустрілася у другому матчі на чемпіонаті Європи зі збірною Північної Македонії.

21 червня провальної поразки зазнали гравці української збірної у матчі проти Австрії.

Будьте першим, хто прокоментував "Євро-2020: Україна перемогла Швецію і потрапила в плей-офф"