За тиждень правоохоронці Житомирщини розшукали 13 дітей

З 23 по 28 листопада правоохоронцям Житомирської області вдалося повернути додому 13 дітей. Наразі з їх родинами працюють інспектори ювенальної превенції територіальних підрозділів. Частина родин потрапили під нагляд соціальних служб, оскільки знаходяться в складних життєвих обставинах. Водночас правоохоронці закликають батьків приділяти більше уваги дітям, особливо підліткам.

Вверечі 27 листопада бердичівські правоохоронці отримали повідомлення про зникнення 17-річного жителя с. Мирославки. Юнак не повертався додому близько 3 діб. Згодом виявилося, що він, не сказавши мамі ні слова, кілька днів гостював у старшого брата в сусідньому селі.

Удень 28 листопада до Бердичівського райвідділу звернулася матір двох хлопців 16 та 13 років. Вона повідомила, що сини пішли з дому добу тому і наразі не повернулися. Правоохоронцям вдалося швидко розшукати дітей.  Хлопчики пояснили, що не змогли потрапити додому через відсутність у них ключів і тому пішли до товариша, де й заночували.

Розшукуючи дітей, правоохоронці встановили, що мати хлопчиків зловживає спиртним. Про негаразди в сім’ї знало мало людей, адже про братів турбувалася бабуся. Проте оскільки пенсіонерка потрапила до лікарні, діти лишилися без догляду. Наразі з сім’єю працюють ювенальні поліцейські. Надалі супровід родини здійснюватимуть соціальні служби. Відносно матері складені матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Вночі, 29 листопада бердичівські правоохоронці отримали повідомлення про зникнення 16-річного хлопця. Він пішов гуляти з друзями та додому так і не повернувся. Правоохоронці швидко встановили його місцезнаходження. Виявилося, що він допізна розважався та заснув у знайомих. Нині хлопець вже вдома.

У ГУНП закликають усіх батьків приділяти максимум уваги дітям. Не залишайте їх без нагляду, дбайте про їх безпеку, навчайте алгоритму дій у різних ситуаціях. Цікавтеся інтересами та колом друзів підлітків, домовтеся про обов’язкову підтримку телефонного зв’язку та інформування про своє місце перебування.

У разі зникнення дитини не зволікайте – одразу звертайтеся до поліції.

Нагадаємо, що у Житомирі розшукують матір, яка залишила дітей без нагляду та їжі.

Будьте першим, хто прокоментував "За тиждень правоохоронці Житомирщини розшукали 13 дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*

Exit mobile version