Жителька обласного центру стала чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств.

Змагання проходили з 10 по 16 листопада у місті Бахрейн. Житомирянка виступала у своїй ваговій категорії “52 кілограми”, – пише Спортивний Житомир.

Анастасія із впевненістю увійшла до фіналу турніру, подолавши спочатку китайську спортсменку а у півфіналі – досвідчену спортсменку з Малайзії Колін Августін. Під час вирішального поєдинку за золото Светківська виборола перемогу у Оливії Укмар з Австралії.

Ще одній нашій землячці – Дар’ї Самчик вдалося перемогти їталійку та вийти до півфіналу, де вона поступилася тій самій Олівії Укмар з Австралії та здобути третє місце та бронзу турніру.

Нагадаємо, житомирянка здобула призове місце на Чемпіонаті Світу з бігу з перешкодами.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка Анастасія Светківська виграла чемпіонат світу зі змішаних видів єдиноборств"