В середу, 7 жовтня, СДЮСШОР «Полісся» обіграла ФК «Біла Церква» у 5 турі Чемпіонату України серед команд юніорів Ю-19, з рахунком 4:1 на стадіоні «Спартак Арена».

В першому таймі ФК «Біла Церква» відчував себе господарем на полі, впевнено атакував і вже на 17 хв забив гол у ворота «жовто-зелених». Але  за 13 хв тим самим відповіло «Полісся», Владислав Кузьменко закотив м’яч у ворота суперників. І з таким рахунком команди пішли на перерву.

Далі СДЮСШОР «Полісся», не залишаючи зовсім ніякого шансу ФК «Біла Церква» на перемогу, поступово почала гатити у ворота своїх суперників. Спочатку м’яч прилетів від Івана Мельниченко — 49 хв, а потім двічі від Олександра Савчука — на 51 та 73 хв.

Будь-які спроби «Білої Церкви» зрівняти рахунок були провальними завдяки майстерності воротарів «жовто-зелених».

Більше фото тут

"Полісся" – "Біла Церква" U19 4:1. Голи

Чемпіонат України серед команд юніорів.Перша ліга, 5 тур

Posted by СДЮСШОР Полісся on Wednesday, 7 October 2020

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська СДЮСШОР «Полісся» перемогла ФК «Біла Церква» з перевагою в три голи (ФОТО-ВІДЕО)"