Сьогодні, 28 січня, ФК «Полісся» обіграв вінницьку «Ниву» у товаристському матчі з рахунком 3:2.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся перший контрольний поєдинок житомирських вовків в рамках навчально-тренувальних зборів. Це був перший поєдинок у 2020 році, який ФК «Полісся» зіграв достойно. Рахунок 3:2 на користь житомирян.

Спочатку вінницька «Нива» досить впевнено себе поводила на полі і лідирувала, за досить короткий час закотила два голи у ворота ФК «Полісся» у першому таймі. «Жовто-зелені» теж не гаяли часу, і відповіли тим самим.

У першому таймі м’яч забили гравець під № 9 Денис Галенков та Вадим Семчук — № 19. Після перерви обидві команди з усіх сил намагалися змінити рахунок на свою користь. Кілька небезпечних моментів неабияк підбурювали вболівальників, але довгий час ворота просто не приймали м’яч, вболівальники навіть жартували, що ворота трохи присіли за довгий час, тому їх потрібно поправити. Проте все ж таки гравець на перегляді Олександр Ковпак, який грав під номером 95, зумів закоти у зловісні ворота третій м’яч, який приніс перемогу ФК «Полісся».

Більше фото тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» обіграв вінницьку «Ниву» у товаристському матчі (ФОТО)"