Житомирянин Руслан Маліновський вкотре приніс перемогу бельгійському Генку та відзначився дублем. Два голи у ворота «Антверпена» він зміг забити всього за чотири хвилини.

Про це повідомляє ТСН.

Руслан вийшов на поле у стартовому складі та зіграв увесь поєдинок. У другому таймі житомирянин зумів зрівняти рахунок та забив два голи поспіль з пенальті на 57 та 61 хвилинах.

У першому таймі бельгійський «Генк» програвав з рахунком 0:2. Проте після голів Маліновського гравці ще двічі пробили захист воріт суперника та здобули для команди впевнену перемогу з рахунком 4:2.

Після матчу з «Антверпеном» бельгійський «Генк» залишився на першій сходинці в турнірній таблиці внутрішньої першості. В їхньому активі 33 бали.

Що стосується Малиновського, то цього сезону на його рахунку 7 забитих голів та 3 результативні передачі у 12 поєдинках за клуб у всіх турнірах.

Також житомирянин двічі відзначився в матчах Збірної України. Нещодавно Руслан Маліновський відзначився дебютним голом за «синьо-жовтих» і допоміг нашій команді вирвати нічию у товариському матчі зі збірною Італії (1:1). Ще один гол житомирський футболіст забив у матчі третього туру групової стадії Ліги націй, завдяки якому Збірна України з футболу перемогла Чехію і піднялася до еліти.

Будьте першим, хто прокоментував "Два голи за чотири хвилини: житомирянин Руслан Маліновський приніс чергову перемогу бельгійському Генку"