Сьогодні, 2 липня, у Житомирській ОВА українські підприємці презентували свою продукцію під маркуванням «Зроблено в Україні». Серед них, зокрема, було чимало виробників із Житомирщини.
«У рамках політики “Зроблено в Україні” реалізуються програми за трьома напрямками: розвиток виробництва через формування попиту на українські товари, сприяння інвестиціям у промислове виробництво та підтримка несировинного експорту. Вже зараз виробники Житомирщини мають доступ до ряду програм підтримки. Зокрема, попит на українські товари з боку держави, приватного сектору і громадян підтримує політика локалізації в публічних закупівлях, програма компенсацій при купівлі с/г техніки українського виробництва, програма “Шкільний автобус”, а також іпотечна програма, що формує попит на будівельні матеріали і роботи», – розповідають у Житомирській ОВА.
Загалом політика «Зроблено в Україні» сприяє розвитку вітчизняного бізнесу, а отже, допомагає в подоланні бідності та допомагає зростати економічній стійкості не лише в межах області, а і на рівні всієї країни. Крім того, власна промисловість – це робочі місця для українців у своїй країні, це податки на фінансування армії й економічна самодостатність.
Можливості, які надає політика «Зроблено в Україні»:
- Гранти на розвиток переробних підприємств до 8 млн. грн;
- Доступні кредити «5-7-9»;
- Програма підтримки проєктів зі значними інвестиціями;
- Індустріальні парки;
- Спрощення зміни цільового призначення с\г землі в промислову;
- Страхування інвестицій від воєнних ризиків;
- Розвиток несировинного експорту.
У Житомирі під маркуванням «Зроблено в Україні» стартувало всеукраїнське роуд-шоу каталогу «Українська техніка для громад», де міститься інформація про міський транспорт, комунальну і спеціальну техніку українського виробництва. Загалом там зібрано 255 одиниць техніки, які виробляються на 32 підприємствах у 14 областях України.
Нагадаємо, на Житомирщині для надання психологічної підтримки працює «Телефон довіри».
Будьте першим, хто прокоментував "«Зроблено в Україні»: у Житомирі презентували продукцію українського бізнесу"