10 років проведе за гратами особистий інформатор Стрєлкова-Гіркіна

За матеріалами СБУ 10 років за гратами проведе особистий інформатор терориста Стрєлкова

Ще й у травні співробітники СБУ в результаті спецоперації у прифронтових районах регіону затримали російського агента, який збирав розвіддані про підрозділи Сил оборони на Донеччині. Більше того, в результаті слідства було встановлено, що зрадник є особистим інформатором російського терориста Стрєлкова-Гіркіна. Саме за його дорученням ворожий поплічник намагався виявити місця дислокації та маршрути переміщення українських військ в районі Слов’янська, а також передавав ворогу локації місцевих держустанов та об’єктів критичної інфраструктури.

На колишнього «министра обороны «днр» він вийшов сам через заборонену соцмережу «Одноклассники» після початку війни і запропонував тому свою «допомогу» .

Усі відомості рашистський слуга передавав з власного акаунта електронної пошти у вигляді міток на електронних картах з детальним описом прилеглої місцевості.

Днями суд призначив зраднику покарання у вигляді 10 років ув’язнення, визнавши його винним за:

▪️ ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постане коростенець-агент російських спецслужб.

Будьте першим, хто прокоментував "10 років проведе за гратами особистий інформатор Стрєлкова-Гіркіна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*