Фоторепортаж: Сторіччя Великої жовтневої соціалістичної революції у Житомирі. Без коментарів

Сторіччя Великої жовтневої соціалістичної революції у Житомирі
Сторіччя Великої жовтневої соціалістичної революції у Житомирі

У Житомирі о 10 ранку на площі С.П. Корольва під будівлею Житомирської обласної державної адміністрації, відбулася акція з нагоди вшанування 100-ї річниці Жовтневої Революції. Учасники акції – пенсіонери, висловлювали невдоволення  щодо високих цін на продукти харчування та ліки, низьких пенсій та інших болючих питань сьогодення

У акції взяли участь більше півсотні пенсіонерів.  Серед учасників виднілися плакати з гаслами: «Великий жовтень надихає і кличе», «Влада та власність-народу», «Ми проти підвищення тарифів та цін», «Ні –бідності в Україні!», та багато інших.

«Сьогодні виповнюється сто років з дня Жовтневої революції, яка перевернула світ і змінила розвиток історії. По-перше, було передано владу робітникам і червоноармійцям, тому буржуазія змушена була відступити. Хоча, на сьогоднішній день, буржуазія знову керує світом, олігархи керують державою. Сто років назад земля належала селянам, а сьогодні усе навпаки», – зазначив організатор акції. «Сьогодні у нас не демократична держава, а олігархічна», – прокоментував учасник акції.

Запитавши пересічних людей, ми почули такий коментарій відносно події:

«Я негативно ставлюсь до того що відбувається зараз. Тому що я вважаю, що час іде – і все навколо змінюється, потрібно жити тут і зараз, а не жити спогадами, як було добре жити при комунізмі. Цитуючи Д. Кеннеді «Не питай що держава може зробити для тебе, а питай, що ти можеш зробити для неї» – відповіла студентка ЖДУ імені І.Франка.

 

 

 

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "Фоторепортаж: Сторіччя Великої жовтневої соціалістичної революції у Житомирі. Без коментарів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*